Keystone logo

11 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki społeczne 2024

Filtry

Filtry

 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Nauki społeczne
 • Socjologia
 • Nauki społeczne
Kierunki studiów
 • Nauki społeczne (11)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki społeczne

  Master of Science zagłębia się w tematy naukowe i zwykle kończy się tezy. Studia często odbywają się na poziomie Bachelor of Science, na ogół kończą się od roku do dwóch lat i wzbogacają umiejętności zawodowe.

  Czym jest magister nauk społecznych? Ten stopień otacza badanie związków w ludzkich społeczeństwach. Oddziały mogą obejmować archeologię, psychologię, lingwistykę, ekonomię, socjologię, antropologię, historię i nauki polityczne. Programy zazwyczaj trwają od jednego do dwóch lat i często koncentrują się na takich obszarach, jak biznes społeczny i mikrofinansowanie lub stosowane badania społeczne. Studenci poszerzają swoje globalne perspektywy i uczą się prowadzić i oceniać zaawansowane badania, jednocześnie poznając ekonomiczne i społeczne skutki narzędzi finansowych dla przedsiębiorczości.

  Absolwenci zazwyczaj mają wyjątkowe umiejętności zarządzania i strategię, a także innowacyjne umiejętności krytycznego myślenia. Te możliwości mogą zwiększyć profesjonalną analizę i przejść do osobistej zaradności i funkcjonalności.

  Potencjalni studenci powinni przeprowadzić dokładne badania na temat potencjalnych uniwersytetów i programów nauczania. Oprócz indywidualnych celów, czynniki takie jak lokalizacja i długość mogą powodować wahania kosztów.

  Master of Science w naukach społecznych jest idealny dla tych, którzy chcą wspierać biznes społeczny w swoich społecznościach. Zwykle dotyczy to przywódców i pracowników rządowych lub pozarządowych, tych, którzy chcieliby pracować w biznesie społecznym lub tych, którzy już zajmują takie stanowiska. Studia doskonalą praktyczne i teoretyczne umiejętności niezbędne do badań i kariery związanej z zarządzaniem, które wymagają rozszerzonych międzynarodowych punktów widzenia, strategii przywództwa, etyki, polityk i kreatywnych procesów myślowych. Niektóre z najwyżej opłacanych stanowisk to socjolog, politolog, psycholog, ekonomista, geograf, archeolog, badacz ankiet i antropolog, a zapotrzebowanie na wykwalifikowane osoby będzie rosło w nadchodzących latach.

  Możliwości oferowane są na całym świecie. Opcje lokalne mogą zapewnić więcej osobistych doświadczeń, a wygodne kursy online oferują elastyczne alternatywy. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.