Keystone logo

98 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki społeczne Nauki polityczne 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Nauki społeczne
  • Nauki polityczne
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (98)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki społeczne Nauki polityczne

Ci, mając nadzieję zrobić karierę w służbie publicznej często znaleźć tę drogę mają do podróży wymaga dużo ciężkiej pracy w celu zakończenia. Wiele z tych karier będzie wymagać więcej niż tylko licencjat. Jednak dla tych, skłonni do umieszczenia w pracy, nagrody, które pochodzą z pomagania innym i, w wielu przypadkach, w dodatku do rekompensaty finansowej prowadzi taką karierę warto. Jeśli masz nadzieję, że do tej ścieżki, Master of Science (MSc) w politologii może czeka na Ciebie.

Nauk politycznych może obejmować różne tematy, w tym:

Prywatne, publiczne, a polityka międzynarodowa

Krajowych i międzynarodowych filozofie polityczne

Karnego, konstytucyjne, a prawo cywilne

Etyka biznesu i osobiste

Rozważając to, co jest Magister politologii i jakie prace taki program wymaga, należy skupić się na budowaniu na wiedzy, którą zyskał w powyższych tematów podczas undergrad kariery i być przygotowanym, aby dowiedzieć się, jak można przetłumaczyć tę wiedzę w profesjonalnym ustawienie.

Osób pracujących na arenach prawnych i rządowych muszą mieć silną znajomość wielu wytycznych i statutów, które się zajmują. Wiedzy można zdobyć podczas studiów kariery często obejmuje tylko te tematy w sposób ogólny. Tak więc, o Master of Science w dziedzinie nauk politycznych pokazuje pracodawcom swoje zdolności, aby całkowicie zrozumieć, pole, w którym pracują.

Płacenie za Absolwent szkoły może być wyzwaniem dla niektórych, w zależności od czesnego i opłat wymaganych przez szkoły, które studiują oni z. Zastanów się patrząc na możliwości pomocy finansowej, jeśli masz wątpliwości co do przystępności swojej Wyższe.

Ze swoim stopnia absolwent w ręku, jesteś gotowy, aby utrzymać wysokie stanowiska w różnych dziedzinach.Polityczne badania naukowe pomaga przygotować studentów do kariery na arenie politycznej (w tym komentarzu) lub dziedzinie prawa.

&nbsp

Możesz nadal pracować idąc do szkoły absolwent. Kursy online pozwalają na pracę we własnym tempie w wolnym czasie. Środowisk uczenia się, takich jak odległość to naprawdę wcisnąć Ci naprawdę zrozumieć zajęć oraz jej praktycznego zastosowania. Aby ubiegać się o naszym programie on-line, po prostu szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio z biurem dopuszczenia szkoły do wyboru przez wypełnienie formularza głównego.