Keystone logo

121 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki o środowisku Nauki o środowisku 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Nauki o środowisku
  • Nauki o środowisku
Kierunki studiów
  • Nauki o środowisku (121)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki o środowisku Nauki o środowisku

Master of Science koncentruje się na obszarach tematycznych w dziedzinie nauki i inżynierii. Osoby poszukujące pracy, które chcą wejść do tych konkurencyjnych obszarów często dobrze specjalizują się w swoich umiejętnościach w konkretnym obszarze i zdobywają cenne, rzeczywiste badania i praktyczne doświadczenie, co jest dokładnie tym, na co pozwala im magister. To świetny sposób, aby pracownicy mogli uczyć się nowych umiejętności i rozwijać swoją dotychczasową karierę, lub aby uczniowie kontynuowali edukację po ukończeniu studiów licencjackich i stali się bardziej atrakcyjni na konkurencyjnym rynku pracy.

&nbsp

Ci, którzy zastanawiają się, co jest magisterskie z nauk środowiskowych, powinni zacząć od zrozumienia wielu wyzwań, przed którymi stoi obecnie środowisko naturalne. Program badań środowiskowych uczy studentów, jak korzystać z zasobów naturalnych rozważnie i tworzyć naturalne struktury, które przyczyniają się do poprawy społeczeństwa i środowiska. Studenci mogą specjalizować się w praktycznej lub projektowej stronie badań środowiskowych, z których oba uczą ich umiejętności, które są przydatne w różnych branżach.

&nbsp

Całkowity koszt uzyskania tytułu magistra w zakresie nauk o środowisku jest różny w różnych instytucjach. Programy magisterskie są zazwyczaj od dwóch do trzech lat, więc uczniowie powinni obliczać koszty na podstawie semestru.

&nbsp

Absolwenci studiów magisterskich z dziedziny nauk o środowisku mogą pracować w sektorze publicznym lub prywatnym. Departamenty miejskie często mają pracownika zajmującego się ochroną środowiska w charakterze konsultanta, aby zapewnić, że nowe projekty robót publicznych są tak przyjazne dla środowiska, jak to tylko możliwe. Ponadto firmy prywatne często mają również pracownika naukowego zajmującego się środowiskiem jako konsultant lub nadzorca, kiedy planują duże projekty budowlane lub projektują i uruchamiają nowy produkt, który pochłania wiele zasobów. Naukowcy środowiskowi mają wybór tych zawodów.

&nbsp

Studenci, którzy są już zatrudnieni lub mają napięty harmonogram, mogą skorzystać z nauki online. Programy online pozwalają im wybrać, kiedy robią zajęcia i unikają długich dojazdów do zajęć. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.