Keystone logo

69 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Edukacja Nauczanie 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Edukacja
  • Nauczanie
Kierunki studiów
  • Edukacja (69)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Edukacja Nauczanie

Wielu absolwentów uczelni wybrać do pracy w kierunku magistra lub tytuł magistra, jako sposób na zwiększenie ich możliwości osiągnięcia zysków oraz zwiększy ich szanse na rynku pracy. Inni wybierają się rozpocząć, co jest zazwyczaj Oczywiście dwóch lub trzech lat studiów na danym terenie, starając się w końcu nauczyć na poziomie uniwersyteckim lub kontynuowania jeszcze wyższa doktoranckie oznaczenie.

Tylko to, co jest Magister nauczania? Ten kompleksowy program zaawansowany stopień trwa zazwyczaj około dwóch lub trzech lat, aby zakończyć i wymaga ścisłej przegląd różnych tematach niezbędnych dla powodzenia pracy w środowisku akademickim. Program Program waha się od jednego do drugiego, ale studenci Master of Science w programach nauczania należy spodziewać recenzję pojęć niezbędnych do programu Excel w zakresie wczesnej edukacji, szkolnictwa średniego, szkolnictwa wyższego i kształcenia specjalnego.Niektóre programy umieścić dodatkowy nacisk na takie tematy jak edukacja dorosłych i umiejętności, podczas gdy inni podkreślają nauczania danej populacji, jak niewidomych.

Absolwenci Master of Science w programach nauczania są przygotowane do pracy w wielu różnych globalnego publicznych i prywatnych instytucji edukacyjnych. Posiadacze magisterskie są często wynajmowane przez osoby z mniejszym stopni naukowych, a także często zarobić więcej pieniędzy. Ponadto, większość uczelnie wymagają od swoich członków wydziału posiadać tytuł magistra, na minimum.

Koszty czesnego z Master of Science w programach nauczania różnią się nieco od jednej szkoły do ​​drugiej. Kurs kandydatów zachęca do sprawdzenia w każdej szkole zainteresowania temat konkretnego programu i informacji czesnego.

Absolwenci tych programów zakładają szeroki wachlarz stanowisk związanych z edukacją w ramach globalnej siły roboczej.Wiele się przedszkola, gimnazjum, liceum, czy nauczyciele szkół i nauczyciele, inni stają się szkolne dyrektorzy, doradcy lub administratorzy. Inni wybierają poszerzyć swoją edukację jeszcze dalej i realizować oznaczenia doktora.

Studenci z dyplomem licencjata w istniejących nauki, edukacji lub pokrewnej dziedzinie są zachęcani do odkrywania coraz większej liczby programów studiów magisterskich dostępnych nauczycielskiej na całym świecie, korzystając z naszej bazy danych. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.