Keystone logo

1 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Opieka zdrowotna Medycyna Medycyna Medycyna sądowa 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Opieka zdrowotna
  • Medycyna
  • Medycyna
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Opieka zdrowotna Medycyna Medycyna Medycyna sądowa

Po uzyskaniu stopnia licencjata możesz kontynuować studia nad wybranym osobą jeszcze bardziej. Studia magisterskie pokazują pracodawcom, że jesteś skupiony, oddany i ciężko pracujący.

Co to jest magister nauk sądowych? Forensics to każda metoda stosowana w celu określenia, co działo się przed, w trakcie i po popełnieniu przestępstwa. Możesz skoncentrować się na jednym obszarze kryminalistycznym, takim jak biologia czy cyberbezpieczeństwo, a ta koncentracja będzie dyktować rodzaj przestępczej aktywności, którą możesz wykryć. Forensics może również obejmować studia w psychologii rozumienia umysłu karnego.

Analiza ryzyka jest ważną umiejętnością, którą można się nauczyć w programie kryminalistycznym, który można zastosować we własnym życiu lub w pracy. Inne umiejętności obejmują dbałość o szczegóły i krytyczne myślenie, które są przydatne w każdym aspekcie życia. Te umiejętności pomagają rozwiązywać problemy i zastanowić się nad wieloma konsekwencjami pojedynczego aktu.

Koszt magistra zależy od tego, ile czasu zajmuje ukończenie studiów i wybranego przez Ciebie uniwersytetu. Koszty obejmują książki, opłaty i rejestrację, a także zakwaterowanie i ruszenie, jeśli wybierzesz daleko szkołę.

Podczas gdy większość miejsc pracy z elementem kryminalistycznym koncentruje się na śledzeniu przestępców, istnieją inne możliwości. Forensics mogą być wykorzystane do wykrywania niebezpiecznych sytuacji, w których może dojść do przestępstwa, co jest przydatne w tworzeniu cyberbezpieczeństwa, które zapobiega atakom cyfrowym przed ich wystąpieniem. Analiza sądowa pisma ręcznego może być wykorzystana w doradztwie małżeńskim i pomagać komuś wybrać ścieżkę kariery. Niektóre popularne programy telewizyjne również zatrudniają ekspertów z dziedziny medycyny sądowej w celu sporządzenia rzetelnych scen i sytuacji.

Istnieje wiele szkół oferujących dyplomy naukowe. Możesz skupić swoje wyszukiwanie, decydując się, czy chcesz iść do szkoły publicznej lub prywatnej i czy chcesz się ruszać.Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.