Keystone logo

67 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Dziennikarstwo i komunikacja masowa Media 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa
  • Media
Kierunki studiów
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa (67)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Dziennikarstwo i komunikacja masowa Media

Mówią, że twoim zadaniem jest tylko praca, jeśli nie kochasz to co robisz. Chociaż może to być trudne dla wielu wyobrazić nikomu kochać arkuszy kalkulacyjnych i ksiąg finansowych, to jasne, aby zobaczyć, jak wiele radości jest do nie w pracy w mediach. Master of Science (MSc), koncentrując się na badaniach mediów może pomóc się rozwijać umiejętności, których nauczyłeś się w trakcie studiów, a jednocześnie daje nogi na tych, z którymi będziesz konkurować o miejsca pracy w przyszłości.

Zaawansowane kursy odbywające się w programach podyplomowych mediów koncentruje się na praktykach twórczych i technologii, ekran i badań mediów, kina i mediów cyfrowych, projektowania. W zależności od specjalności, mogą być wymagane inne kursy, takie jak zarządzanie, komunikacja, elektroniki i techniki komputerowej.W przeciwieństwie do studiów zajęć, wiele z programu nauczania na studiach skupia się na przełożenie wiedzy w praktyce ustawienia. Tak więc, są często wymagane staże.

Nie jesteś tylko jeden z celem do pracy w mediach. Ze względu na ciągłe postępy w technologii produkcji i transmisji, a także proliferację mediów wirtualnych, badania mediów często przyciąga dużą liczbę potencjalnych pracowników chcą skorzystać z tych nowych możliwości zatrudnienia. Choć nie może jeszcze w pełni docenić to, co jest Magister mediów i jak może pomóc Ci iść do przodu, pracodawcy na pewno nie, a często są one patrząc specjalnie dla tych, którzy mają takich poświadczeń.

Przekonasz się, że absolwenci szkół mają różne stawki czesnego różne w zależności od rodzaju zajęć i studentów korzyści, które oferują.Jeśli martwisz się o koszty absolwenta szkoły, porozmawiać z programu administratora o opcjach pomocy finansowej.

Wiele karier oczekujące Cię skoro masz stopień twojego magistra mediów to: Art Director, grafik, web developer, kierownik produkcji, edytor wideo, inżynier audio / wideo, twórca gry

Jeśli obecnie pracy, kursy podyplomowe online są dostępne, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele edukacyjne podczas pracy. Zajęć jest przeznaczony do uzupełnienia w swoim własnym tempie pod własnym nadzorem. Instruktorzy pozostać dostępny, aby odpowiedzieć na pytania, jak się pojawiają.

&nbsp

Master of Science in Marketing pomoże zbudować imponujące CV do potencjalnych pracodawców, którzy chcą wypełnić stanowiska w tej branży konkurencji.Aby zastosować, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.