Keystone logo

16 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Ekonomika Finanse Finanse ilościowe 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Ekonomika
  • Finanse
  • Finanse ilościowe
Kierunki studiów
  • Ekonomika (16)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Ekonomika Finanse Finanse ilościowe

Magister lub Master of Science, stopień oznacza zakończenie zaawansowanego programu absolwent. Magistra jest zazwyczaj przyznawany po zakończeniu dwuletniego koncentruje programu. Jednak niektóre z tych programów magisterskich wymaga mniej niż typowych dwóch lat. Z zakończenia zaawansowanego programu, absolwenci są przygotowani do wypełnienia konkurencyjne role w wybranych zawodach.

Co to ​​jest Magister Quantitative Finance? Ten zaawansowany program naraża studentów do metod matematycznych, które są używane we współczesnej ekonomii finansowych i związanych z nimi kwestii. Zajęć zapewnia studentom praktyki w handlu i inwestycji, w ​​analizie ryzyka kredytowego. Studenci uczą się analizować i zarządzać grupami ilościowo, ocenić ceny za akcje i obligacje, wykonać analizę ryzyka ogon, i wydobywania informacji z ogromnych baz danych. Program ten stanowi na ogół w pełnym wymiarze czasu obecność na zajęciach na rok.

Istnieje wiele korzyści, do udziału w, i zakończenie, to Mistrz programu Science. Absolwenci mają dostęp do specjalistów w branży i możliwości zastosowania umiejętności, które są rozwijające. Budują swoją wiarygodność jako profesjonaliści, a jednocześnie w programie edukacyjnym. Absolwenci mają również dostęp do miejsc pracy i perspektywy rozwoju w wybranych zawodach. Mogą oczekiwać wyższych płac i lepszych warunków pracy

Koszt tego programu mogą się różnić wiele od jednej szkoły do drugiej i od jednego kraju do drugiego. Aby uzyskać szczegółowe informacje, należy skontaktować się przyszli studenci poszczególnych szkół.

Absolwenci mogą spodziewać się znaleźć lukratywne i wpływowe stanowiska w branży finansów i ubezpieczeń.Są one przygotowane do zapewnienia uchwałę ilościową współczesnych problemów i korzystać z modelowania matematycznego w sytuacjach zarządzania ryzykiem oraz w trakcie ich pracy. Oferty pracy można znaleźć z firm ubezpieczeniowych, instytucji bankowych i agencji publicznych i prywatnych. Absolwenci mogą znaleźć pozycje jak zarządzających aktywami i aktuariuszy. Inne lokaty pracy mogą obejmować stanowiska w biurach maklerskich na akcje, nadzoru instytucji finansowych i firm zarządzających aktywami.

&nbsp

Przyszli studenci mogą dowiedzieć się o dopuszczenie do aplikacji i dostępnych szkołach przeglądu ich informacje w poniższych ofert. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.