Keystone logo

13 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Moda Marketing mody 2024

Filtry

Filtry

 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Moda
 • Marketing mody
Kierunki studiów
 • Moda (13)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Moda Marketing mody

  Menedżerowie z solidne podstawy międzynarodowych przedsiębiorstw i międzykulturowej komunikacji potrzebne są w branży mody, w celu dostosowania się do potrzeb rynku konkurencyjnym i rosnącej bazy konsumentów. Master of Science (MSc) w marketingu mody może zapewnić kompleksowe spojrzenie na branży mody i oferują kursy, które odpowiadają wymaganiom marketingowe tej dziedzinie bardzo konkurencyjnym.

  Zainteresowani studenci mogą zapytać, co jest Magister marketingu mody? Magister marketingu mody jest dalsze kształcenie, które można wyposażyć studentów w wiedzę i fundament niezbędny do skutecznego radzenia sobie z komunikacji i promocji mody. Uczniowie mogą uczyć się zaspokoić potrzeby kulturalne i intelektualne globalnej publiczności przemysł 's, w ciągle zmieniającym się społeczeństwie. Różnorodność kursów są dostępne, w tym zarządzanie detalicznej, zaawansowanych praktyk biznesowych, marketingu w globalnej wieku i marki zarządzania, wśród innych opcji.

  Wybierając studia marketingu mody, studenci mogą korzystać z programu studiów, który zapewnia solidne podstawy marketingu, komunikacji i biznesu międzynarodowego. Studenci będą również uzyskać zrozumienie wszystkich głównych obszarach handlu detalicznego i międzynarodowego marketingu mody, w tym rozwój produktów, zachowań konsumentów, zarządzania marką, globalnej analizy rynków i merchandisingu.

  W zależności od instytucji i kraju, w którym się znajduje, koszty rejestracji będą się różnić. Przyszli studenci powinni badać szkołę dokładnie informacje na temat opłat i określić, który program będzie najlepiej odpowiadał jego potrzebom.

  Absolwenci programu może znaleźć się w wysokim popytem na różnych stanowiskach w branży mody, w szczególności w ramach zarządzania marką, marketingu online lub wydruku, merchandising mody lub rozwoju produktu.Pozycje te stały się bardzo konkurencyjne, więc uczniowie które uzyskają tytuł magistra w dziedzinie może rozwijać mocne fundamenty biznesowe zrozumieć, jak działa branża i dalszego ich szanse na otrzymanie pracy po ukończeniu studiów.

  Program oferuje międzynarodowe opcje z kilku uniwersytetów. Zarówno online klasy, a na terenie kampusu są oferowane, a studenci z ograniczonym dostępem do kredytu mogą skorzystać z opcji internetowych. Elastyczne harmonogramy niepełnym wymiarze czasu lub studiów dziennych mogą być również dostępne. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.