Keystone logo

7 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Marketing Marketing Marketing dóbr luksusowych 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Marketing
  • Marketing
  • Marketing dóbr luksusowych
Kierunki studiów
  • Marketing (7)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Marketing Marketing Marketing dóbr luksusowych

Uzyskanie tytułu magistra oferuje absolwentom wiele różnych korzyści. Po ukończeniu studiów licencjackich, zdobycie tytułu magistra jest zwykle kolejnym krokiem, jaki podejmują uczniowie, jeśli chcą kontynuować naukę.

Co to jest Msc w marketingu luksusowym? Kontynuując ten stopień, studenci zapoznają się z wieloma wyjątkowymi wyzwaniami, przed którymi staną, próbując wprowadzić na rynek luksusowe produkty i usługi. Studenci poznają charakter rynku docelowego, ważną rolę, jaką odgrywa wizerunek marki, jak nawiązać silne relacje z klientami i jak działa system dystrybucji. Będą prawdopodobnie brać udział w zajęciach dotyczących strategii detalicznej, innowacji i projektowania, planowania rynku, ogólnego zarządzania, rozwoju biznesu i innych.

Luksusowy przemysł marketingowy jest wysoce konkurencyjny i może być trudny do złamania. Uzyskując tytuł magistra, studenci zdobędą umiejętności, które będą potrzebne do osiągnięcia doskonałości w ramach wybranej dziedziny kariery. Będą również posiadać szkolenie, którego potrzebują, aby wyróżnić się wśród innych osób ubiegających się o przyjęcie na otwarte stanowiska.

Koszt uzyskania tytułu magistra w zakresie marketingu luksusowego znacznie się różni w zależności od programu i często zależy od wielu różnych czynników. Obejmują one lokalizację instytucji, czas trwania programu oraz opłaty za czesne i inne opłaty.

Posiadając tytuł magistra marketingu luksusowego, absolwenci mogą pracować w zarządzaniu produkcją, marketingu i merchandisingu lub public relations. Na przykład, dzięki wiedzy marketingowej i merchandisingowej, osoby, które zdecydują się pracować bezpośrednio w marketingu luksusowym, mogą pracować jako merchandiser zajmujący się wyświetlaniem wizualnym konkretnej marki, którą reprezentują. Mogą również być w stanie pracować jako menedżer lub oficer i reprezentować ich luksusową markę lub słynnego projektanta.

Ci, którzy chcą dalej zdobywać wykształcenie i uzyskać tytuł magistra marketingu luksusowego, mogą brać udział w zajęciach w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Aby dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.