Keystone logo

13 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Edukacja Edukacja specjalna 2024

Filtry

Filtry

 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Edukacja
 • Edukacja specjalna
Kierunki studiów
 • Edukacja (13)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Edukacja Edukacja specjalna

  Uzyskanie swój Master of Science (MSc) w edukacji specjalnej może być początek bogatej i satysfakcjonującej kariery zawodowej, pomagając ci do czynienia z upośledzeniem umysłowym i fizycznym. Jest to stopień jest idealny dla absolwentów poszukujących poczucie celu w swoich badaniach, które jest możliwe dzięki zaawansowanym nauczania koncentruje się na najnowszych metodach nauczania.

  Przyszli studenci mogą pytać: "Co to jest Magister Pedagogiki Specjalnej?" Ten kierunek studiów będzie dokładnie przygotowanie absolwentów poprzez dostarczanie technik niezbędnych do kształcenia osób o specjalnych potrzebach. Wiąże się to z wykorzystaniem najnowszych materiałów edukacyjnych w celu wspierania lepszej komunikacji i poczucie własnej wartości w tych, które są pouczając. Studenci otrzymają również szkolenia na wsparcie behawioralne w razie potrzeby, a także opracowanie programu nauczania, który jest all-inclusive, niezależnie od płci, pochodzenia etnicznego i różnic kulturowych.

  Bogaty osobiste spełnienie jest chyba największe korzyści oferowane gdy zarabiać magistra pedagogiki specjalnej. Badania te sobie wyraźne poczucie znaczenia, które nie mogą być obecne w innych zajęć edukacyjnych.

  Jeśli chodzi o opłaty za studia są zainteresowane, całkowite koszty mogą być bardzo różne od szkoły do ​​szkoły, czy nawet od regionu. Z tego powodu ważne jest, aby szkoły uczniowie kontaktu to bezpośrednio, aby uzyskać najbardziej dokładne oceny wszystkich związanych z nimi kosztów.

  Absolwenci z dyplomem kształcenia specjalnego mogą zapewnić satysfakcjonującego zatrudnienia w wielu różnych dyscyplinach. Stanowiska związane z fizykoterapii pozwala absolwentom włączyć ich szkolenia edukacyjne z metod zwiększenia własnej mobilności, która jest niezbędna dla tych, którzy zmagają się z znaczne braki fizyczne.Specjalne instruktorzy edukacja może pomóc uczniom z różnych niepełnosprawnych osiągnięcia naukowo, a pedagogów szkolnych może kierować uczniów na temat ścieżek kariery własnych. Inne możliwości to terapię zajęciową, pracy społecznej i administracji specjalnej edukacji.

  Prowadząc magistra w dziedzinie pedagogiki specjalnej, wielu studentów znaleźć bardzo wygodny sposób uczenia zajęć online. Obejmuje specjalistów pracujących dążą do realizacji swoich karier akademickich, a także tych uczniów znajdujących się w odległych regionach świata, które mogą nie mieć dostępu do możliwości edukacyjnych. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.