Keystone logo

28 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Ekonomika Księgowość Księgowość zawodowa 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Ekonomika
  • Księgowość
  • Księgowość zawodowa
Kierunki studiów
  • Ekonomika (28)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Ekonomika Księgowość Księgowość zawodowa

Zarabianie Master of Science (MSc) wymaga często zdobywając tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej pierwszy. Wiele programów studiów magisterskich przyjmować jedną do dwóch lat, aby zakończyć i wymagają tezy, projektu lub stażu przed ukończeniu. Zdobywając tytuł magistra w profesjonalnych rachunkowości może pomóc absolwentom kontynuować karierę zawodową w branży finansowej.

Co to jest Magister rachunkowości zawodowej? Program ten jest zazwyczaj przeznaczone dla studentów, którzy już zdobyli Bachelor 's w księgowości lub pokrewnej dziedzinie biznesu. Studia magisterskie rozszerza się na licencjata studiów przez zachęcanie studentów do innowacyjnego myślenia podczas budowania etyki, komunikacji ustnej i umiejętności pisania. Zajęć często wiąże studiowanie sprawozdań finansowych, wykorzystanie instrumentów finansowych, rachunkowości międzynarodowej, zaawansowanych technik rachunkowości, badań i staży.

Studenci, którzy realizują tytuł magistra w profesjonalnej księgowości może stwierdzić, że ich zajęć stosuje się do różnych aspektów działalności, zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Oprócz stażu, większość zajęć może nawet być w stanie być w trybie online, co ten program idealny dla studentów i osób uczących się na odległość.

Koszt zdobywając tytuł magistra w zawodowej rachunkowości zależy od szkoły i długości programu. Uczniowie zachęcani są do dokładnie badania swoje programy wyboru, aby zrozumieć wszystkie koszty z tym związane.

Studenci, którzy kończą się tytułem magistra Profesjonalne rachunkowości i przejdą Certified Public Accountant (CPA) egzamin może być w stanie znaleźć zatrudnienie jako osobiste księgowych lub w dziale księgowości przedsiębiorstw publicznych i prywatnych. Na kursy, które koncentrują się na międzynarodowych podmiotów gospodarczych, mogą również pomóc absolwentom w znalezieniu pracy w przedsiębiorstwach na całym świecie.Dla programów, które wymagają staż, które mogą być doskonałym miejscem, aby rozpocząć na poszukiwaniu kariery.

Zarabianie magistra Profesjonalne rachunkowości może prowadzić do lukratywną karierę w dowolnym miejscu na świecie. Aby dowiedzieć się więcej o szczegółach zarabiać tego stopnia, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.