Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 34 Magister nauk ścisłych (MSc) w Innowacja technologiczna 2023

34 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Innowacja technologiczna 2023

Przegląd

Master of Science (MSc) to program studiów, w którym kandydaci badają teorię i badania w swojej dziedzinie wykraczające poza zakres licencjata. Ten zaawansowany stopień może zająć od jednego do dwóch lat i może otworzyć szeroką gamę możliwości dla ucznia.

Co to jest mgr in Technology Innovation? Ten stopień uczy studentów analizy, przewidywania lub tworzenia nowych technologii i oceny ich wpływu na globalnym rynku. Studenci mogą wybrać specjalistyczną dziedzinę nauki, taką jak biologia lub inżynieria, w której mogą uczyć się technicznych aspektów innowacji. Program może również obejmować zajęcia z etyki, polityki i prawa, marketingu, zarządzania i społeczno-kulturowego wpływu zmiany. Aby uzyskać stopień naukowy, uczniowie mogą być zobowiązani do ukończenia prowadzonych badań lub do kontynuowania projektu.

Nauka wykrywania wzorców zmian może przekształcić uczniów innowacji technologicznych w lepszych decydentów. Specjalistyczna wiedza techniczna i zrozumienie historii awansu często sprawia, że ​​absolwenci są bardziej rynkowymi i niezbędnymi zasobami ludzkimi.

Innowacje technologiczne to dziedzina, która jest badana na całym świecie na setkach uniwersytetów. Całkowity koszt tego stopnia jest tak zróżnicowany w zależności od uczelni i uczelni. Wiele szkół oferuje pomoc finansową studentom, którzy ich potrzebują.

Mgr in Technology Innovation przygotowuje studentów do kariery w edukacji, badaniach i rozwoju oraz zarządzaniu przedsiębiorstwem. Ci, którzy uzyskali ten tytuł, są dobrze przygotowani do instruowania innych jako profesorowie, analitycy IT lub doradcy ds. Innowacji cyfrowych. Niektórzy absolwenci mogą preferować zatrudnienie, np. Badacze medyczni lub twórcy produktów, którzy stawiają ich na czele tworzenia nowych technologii. Ci, którzy wolą biznesową stronę innowacji, mogą cieszyć się pracą jako przedsiębiorcy lub menedżerowie projektów.

Możliwości obfitują tym, którzy są zainteresowani uzyskaniem tytułu magistra w dziedzinie innowacji technologicznych, niezależnie od tego, czy zdecydują się to zrobić osobiście czy online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Studia technologiczne
  • Innowacja technologiczna
Kierunki studiów
  • Studia technologiczne (34)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania