Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 11 Magister nauk ścisłych (MSc) w Gospodarka przestrzenna 2023

11 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Gospodarka przestrzenna 2023

Przegląd

Studenci, którzy zarabiają magistra w dziedzinie nauk Przestrzennego interesuje rozumienia świata i ludzi poprzez badanie informacji przestrzennej i związków. Zarabianie Master of Science w tej dyscyplinie akademickiej daje studentom zaawansowanej wiedzy, która przygotuje ich do pracy, która opisuje zarówno środowiska naturalnego i miejskiego.

Co to jest Magister Przestrzennego nauki? Ten tok studiów często obejmuje wiele dyscyplin, takich jak geodezji, kartografii i hydrografii. Studenci mogą wybrać się specjalizować w ziemi ani środowisk morskich lub kombinacji obu. Zaawansowany poziom w tej dziedzinie może obejmować kursy w wizualizacji geograficznej, GPS, geodezji, teledetekcji i morskiej energetyki wiatrowej.

Badania te mają szeroki zakres zastosowań, w tym znalezienie rozwiązań problemów środowiskowych i zagrożeń.Nauki przestrzenne dążyć do zarządzania zasobami naturalnymi poprzez dokładnych pomiarów i zrozumienia relacji między lądem i wodą funkcje. Studenci będą uczyć się metod badawczych i korzyści z doświadczeń specjalistów w swojej dziedzinie interesów.

Koszty zdobywając tytuł magistra w Przestrzennego Nauki będzie się znacznie różnić w zależności od indywidualnego programu i szkoły. Studenci powinni skontaktować się z ich szkoły zainteresowania, aby sprawdzić długość ich programów i informacji na temat nauki.

Po zdobywając wykształcenie wyższe w zakresie nauk przestrzennych, studenci będą popytu w wielu branżach. Absolwenci znaleźć pracę w kopalni geodezji, gospodarki morskiej, wydobycia minerałów i w rozwoju przyjaznych środowisku praktyk rybołówstwa i akwakultury.Wśród organizacji, które zatrudniają naukowców przestrzenne są agencje, które zarządzają zasobami morskimi, instytucji rządowych, które współpracują z lotniczych i satelitarnych, władze przybrzeżne, rekreacyjnych i turystycznych przemysłu, inżynierii i firm geodezyjnych, kartograficznych i przemysłu.

Przed złożeniem wniosku o Mistrza w Przestrzennego Nauki, zwiedzanie licencjackich stopni i warunki do szkół i programów, które Cię interesują. Nasza baza programów może pomóc zbadać opcje do satysfakcjonującej edukacji i kariery. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Nauki przyrodnicze
  • Nauki geograficzne
  • Gospodarka przestrzenna
Kierunki studiów
  • Nauki przyrodnicze (11)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania