Keystone logo

21 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Inżynieria transportu 2024

Filtry

Filtry

 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Transport i logistyka
 • Transport
 • Inżynieria transportu
Kierunki studiów
 • Transport i logistyka (21)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Inżynieria transportu

  Tytuł magistra jest realizowany po uzyskaniu dyplomu ukończenia studiów licencjackich lub równorzędnych. Master of Science (MSc) będzie koncentrować się na badaniach naukowych lub matematycznych. Magister może być oparty na kursie, oparty na badaniach lub kombinacja tych dwóch. Aby uzyskać stopień doktora wymagane jest posiadanie tytułu magistra.

  Co to jest magister inżynierii transportu? Ten rodzaj programu koncentruje się na uczeniu studentów, jak znaleźć rozwiązania inżynieryjne dla wielu problemów transportowych. Wszyscy uczniowie będą uczyć się podstawowych umiejętności w zakresie gromadzenia danych, modelowania, planowania i projektowania technicznego. Niektóre umiejętności zarządzania przedsiębiorstwem zostaną również nabyte podczas zajęć. Jeśli student ma szczególne zainteresowania w dziedzinie inżynierii transportu, możliwe jest podjęcie kursów, które pomogą uczniom uzyskać pracę w tym sektorze. Niektóre obszary, na których można się skupić, to między innymi transport międzynarodowy, transport lub logistyka, zielony transport i planowanie miejskie. Na niektórych uniwersytetach program może być indywidualnie skonstruowany, więc jeśli masz jakieś doświadczenie zawodowe, możesz go umieścić w takim stopniu. Niektóre uniwersytety mają kursy wieczorowe, więc możesz kontynuować pracę, zdobywając tytuł magistra. Ten typ programu trwa zwykle od jednego do dwóch lat.

  Transport jest kluczową częścią społeczeństwa. Niezależnie od tego, czy chodzi o podróże międzynarodowe, czy lokalne, ktoś musi upewnić się, że jest bezpieczny i skuteczny. Student, który ukończy studia magisterskie z Inżynierii Transportu, będzie mógł upewnić się, że te cele zostały spełnione. Umiejętności te poprowadzą uczniów do stanowiska kierowniczego, w którym łatwo jest coś zmienić.

  Koszt takiego programu może się różnić w zależności od szkoły i kraju. Aby uzyskać więcej informacji na temat kosztów, skontaktuj się z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły lub odwiedź ich stronę internetową.

  Jest wiele różnych możliwości dla kogoś z tytułem magistra inżyniera transportu. Dzięki temu stopniowi możesz pomóc w projektowaniu bezpieczniejszego, wydajniejszego i bardziej przyjaznego dla środowiska transportu publicznego. Możesz pracować w międzynarodowej wysyłce. W tworzeniu polityki, a także na poziomie operacyjnym, dostępne są miejsca pracy. Bez względu na zainteresowania, możesz znaleźć karierę, która jest dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy podoba Ci się coś praktycznego, czy coś bardziej teoretycznego, dzięki zdobyciu tytułu Master of Science in Transportation Engineering będziesz o krok bliżej do spełnienia swoich marzeń.

  Jeśli sensowna kariera w inżynierii transportu brzmi dla ciebie ekscytująco i jesteś gotowy, by zrobić kolejny krok, nie czekaj. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.