Keystone logo

85 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia technologiczne Informatyka Inżynieria oprogramowania 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Studia technologiczne
  • Informatyka
  • Inżynieria oprogramowania
Kierunki studiów
  • Studia technologiczne (85)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia technologiczne Informatyka Inżynieria oprogramowania

Master of Science jest cennym narzędziem edukacyjnym, które każdy może wykorzystać w celu zwiększenia ich wiedzy i umiejętności w zakresie technologii o nauka- lub na bazie. Osób z licencjat w dziedzinie inżynierii oprogramowania mogą znaleźć znaczące korzyści w dążeniu do Master of Science.

Co to ​​jest Magister Inżynierii Oprogramowania? Typowe programy studentów z doświadczeniem, które jest bezpośrednio związane i dotyczy tego, co jest zwykle wymagane w miejscach na całym świecie. Zajęć przygotowuje studentów z umiejętności zastosowania zasad naukowych i inżynieryjnych w celu rozwoju systemów oprogramowania. Nowoczesne zasady inżynierii oprogramowania i metody oraz narzędzia i techniki, które wspierają ich aplikacji są również podstawowe obszary badań, które są omówione w każdym programie. Studenci pracują dla jednego do czterech lat do ukończenia stopnia, w zależności od pełnym lub niepełnym wymiarze czasu statusu rejestracji.

Studenci, którzy spełniają wymagania stopnia rozwijać cenne umiejętności w zakresie analizy, projektowania, wdrażania, walidacji i testów, z których wszystkie są niezbędne w rozwoju pożądane, zaawansowanego oprogramowania. Ci, którzy zakończyć te programy mogą z powodzeniem konkurować na bardzo pożądanych pozycjach w całej swoich branżach, a pracodawcy mogą w pełni polegać na bardziej ich doświadczenie i umiejętności.

Koszty programu inżynierii oprogramowania różnią się znacznie od jednej uczelni lub uczelni do następnego w zależności od jego lokalizacji i czy jest to instytucja publiczna lub prywatna. Przed podjęciem rekrutacji, przyszli studenci powinni poświęcić czas na badania każdego programu biorą pod uwagę w celu zapewnienia, że w jednej linii z ich celów i oczekiwań.

Studenci, którzy pomyślnie ukończą Master of Science w inżynierii oprogramowania są w stanie kontynuować karierę w sektorze publicznym i prywatnym, jak programistów, kierowników projektów, inżynierów oprogramowania lub osadzonych. Pozycje są dostępne w każdym rodzaju przemysłu, który wymaga użycia technologii komputerowej.

&nbsp

Wiele uniwersytetów na całym świecie oferują online i zajęcia. Studenci, którzy chcą studiować ze specjalistami z innych części świata można łatwo zrobić z programów internetowych. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.