Keystone logo

134 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia inżynieryjne○ Inżynieria lądowa 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Studia inżynieryjne○
  • Inżynieria lądowa
Kierunki studiów
  • Studia inżynieryjne○ (134)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia inżynieryjne○ Inżynieria lądowa

Jeśli lubisz pracę, które obecnie mają, ale szukasz sposobu, aby poprawić swoją pensję, to może warto rozważyć prowadzenie magistra w swojej dziedzinie. Dostępne na uczelniach na całym świecie, magistra umożliwia pracę w wielu różnych dziedzinach, w różnych lokalizacjach. Jednym z takich stopni jest w budownictwie.

Jeśli rozważają realizację swoich mistrzów, można się zastanawiać, "Co to ​​jest Magister Inżynierii Lądowej?" W świecie akademickim jest Master of Science, która zapewnia możliwości uczęszczania na kursy w różnych dziedzinach, aby przygotować się do pracy w szerokim zakresie. Tematy poruszone w tych klas obejmują projektowanie zrównoważone budownictwo, inżynieria wodna, geotechnika, transport i ochronę. Inne obszary zainteresowania mogą obejmować inżynierii środowiska, planowania, jak i rozwijających się.Kursy te odbywają się w klasie, ale to projekty badawcze w dziedzinie pracy z profesjonalistami.

Zarabiać Master of Science w Inżynierii Lądowej może przyspieszyć swoją karierę na nowy poziom sukcesu i satysfakcji. Podczas przygotowuje do pracy w sektorze inżynierii, program pozwala również tworzyć relacje z kolegami z klasy, nauczycieli i specjalistów już pracujących w tej dziedzinie.

Koszt studiów różni się w zależności od tego, co szkoła wybrać do udziału. Szkoły europejskie mogą mieć różne koszty niż w Stanach Zjednoczonych lub innych krajach. Przedstawiciel finansowy instytucji wybrać do realizacji może odpowiedzieć na wszelkie pytania na temat nauki i płatności.

Po otrzymaniu Magister Inżynierii Lądowej, będziesz miał możliwość pracy w wielu różnych pozycjach.Możesz się znaleźć pracę dla rządu lokalnym lub krajowym konsultantem budowy. Można również pracować lokalnie z firm projektowych, którzy tworzą różne struktury. Inne popularne miejsca pracy związane z tym stopniem to projektantom systemów transportowych, takich jak autostrady, koleje, lotniska, i tuneli do użytku lokalnego lub krajowego. Inżynierowie również analizować i materiały budowlane testy i gleby przed budowy może się rozpocząć. Niektórzy inżynierowie nawet pracować jako profesorów uczelni lub nadzorczych spółek.

&nbsp

Jeśli są Państwo zainteresowani w realizacji Twojego Magister Inżynierii Lądowej, twoje możliwości są wielkie. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.