Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 14 Magister nauk ścisłych (MSc) w Inżynieria architektoniczna 2023

14 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Inżynieria architektoniczna 2023

overview

W wysoce konkurencyjnym rynku pracy dzisiaj, każdy zaletą liczy. To, co sprawia, że ​​studia Master of Science (MSc) tak atrakcyjne dla wielu ludzi. Stopień ten trwa około jednej do dwóch lat, aby wypełnić i absolwenci opuszczają zarówno umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej, które pomogą im doskonalić w ich karierze.

Czym jest Magister Inżynierii architektoniczne? Program ten uczy, jak stosują praktyki i technologie inżynierskie do projektowania i budowy budynków i innych budowli. Coraz częściej te stopnie skupić się na zrównoważony rozwój i długoterminową efektywność kosztową w porównaniu krótkoterminowych korzyści. Zajęć mogą obejmować zajęcia z oświetleniem i usług elektrycznych, wodno-ściekowej, wentylacji i klimatyzacji, akustyka, konstrukcje nośne, zarządzanie projektami, oraz umów i zamówień.

Stopień tego pana daje szeroką wiedzę na temat budownictwa i praktyk budowlanych, pozostawiając absolwentów gotowych do punktu bezpośrednio do najwyższych stanowisk w tej dziedzinie. Większość programów umieścić duży nacisk na zielonych rozwiązań i nowych technologii, przygotowanie uczniów do przystosowania się do ciągłych zmian w branży.

Jak i gdzie się uczyć stopień swojego magistra inżyniera architektury wpłynie na koszt programu. Ceny różnią się w poszczególnych krajach, szkoły do ​​szkoły, a na czas trwania kursu. Skontaktuj się z biura rekrutacji na uniwersytecie lub college'u swojego wyboru, aby uzyskać więcej informacji.

Sektor budowlany jest bardzo konkurencyjny; Jednak bardziej wykształcenie i doświadczenie masz, tym lepiej będzie sprawiedliwe, gdy przychodzi czas, aby złożyć wniosek. Absolwenci z tytułem magistra inżynierii architektoniczny często znajdują pracę jako inżynierów architektonicznych dla obu instytucji rządowych i firm w sektorze prywatnym.Mogą pracować jako konsultantów projektu, kierowników projektów i inżynierów budowlanych, produktów lub rozwojowych, wśród innych pozycjach.

Opcje istnieją przestudiowaniu tego Master of Science w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy. Niektóre szkoły oferują obecnie opcje online stopnia, które pozwalają na większą elastyczność dla ludzi, którzy są obecnie zatrudnieni lub muszą zrównoważyć inne obowiązki osobiste. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

read_more

filters

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Studia inżynieryjne○
  • Inżynieria lądowa
  • Inżynieria architektoniczna
fields_of_study
  • Studia inżynieryjne○ (14)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format