Keystone logo

12 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki przyrodnicze Nauki geograficzne Technologia geoprzestrzenna 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Nauki przyrodnicze
  • Nauki geograficzne
  • Technologia geoprzestrzenna
Kierunki studiów
  • Nauki przyrodnicze (12)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki przyrodnicze Nauki geograficzne Technologia geoprzestrzenna

Program Master 's jest doskonałym sposobem dla studentów, aby skoncentrować swoje studia z kariery w umyśle. Głównym celem jest osiągnięcie wyższego poziomu specjalizacji. Jest to aspekt, który oddziela go od szerokich badań, które są zarejestrowane w programach studiów.

Co to jest Magister geoprzestrzennych Technologies? Brzmi to jak bardzo skomplikowanej dziedzinie, ale to jest stosunkowo proste, gdy zdajesz sobie sprawę, że to jest miejsce, gdzie geografia i informatyka przecinają. Możesz, oczywiście, trzeba się nauczyć solidne podstawy geograficzne, ale oczywiście jest unikalny w zakresie zbierania i organizacji informacji. Zazwyczaj zawiera mapowania lub zasobów zarządzania. Programy w tej dziedzinie często obejmują warsztaty, dzięki czemu studenci mogą mieć lepsze zrozumienie rzeczywistych aplikacjach.

Wielu absolwentów decyduje się na karierę w którym są one w stanie pomóc utrzymać i wzmocnić się do środowiska. Osoby te korzystają z bardzo satysfakcjonującego zawodu.Ponadto, z definicji, to pole jest globalny, więc istnieje wiele miejsc pracy bez względu na to, gdzie na świecie szukasz.

Koszt biorąc Master of Science w technologii geoprzestrzennych zależy programu i długości studiów. Czynniki te z kolei zmieniają się w zależności uniwersytecie i kraju. Z tego powodu, rozległe badania jest mądry przed włączeniem.

Kariera w dziedzinie geoprzestrzennych technologii są zazwyczaj podzielone na dwie kategorie: teoretycznej i praktycznej. Możesz pracować w badawczych lub edukacyjnych, czy można przejść do bardziej stosowanych stronie spektrum i pracować z środowiska w kształtowaniu krajobrazu, mapowanie, rozwój infrastruktury, utrzymania gruntów, nauki, ochrony środowiska, geodezji i planowania miejskiego, wielu innych dziedzinach. Jest to możliwe do pracy z organizacjami rządowymi i niezależnych, a nawet w praktyce prywatnej.

Jeżeli poważnie myślisz o pracy w studiach geografii, Magister geoprzestrzennych Technologies może dla Ciebie.Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.