Keystone logo

29 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Ekonomika Finanse Finanse i bankowość 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Ekonomika
  • Finanse
  • Finanse i bankowość
Kierunki studiów
  • Ekonomika (29)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Ekonomika Finanse Finanse i bankowość

Tytuł magistra lub mgr, jest stopień naukowy, że szkoły udzielają studentom kończącym zaawansowany program studiów następujący programu licencjata. Program Magister zapewnia dodatkową koncentrację dla studentów, którzy mają nadzieję dalej rozwijać swoją wiedzę i umiejętności, które mają zastosowanie do przyszłych celów. Absolwenci tego programu zazwyczaj mają dostęp do większych możliwości zatrudnienia i finansowego sukcesu.

Co to ​​jest Magister Finansów i Bankowości? Studenci Magister Finansów i Bankowości może wydać programu jeden lub dwóch lat do czasu ukończenia studiów. Mogą wybrać obszar specjalizacji, takich jak Międzynarodowy pieniędzy lub Bankowości i Ryzyka. Kursy mogą obejmować dziedziny, takie jak funkcji gospodarczych banków, regulacji i zarządzania ryzykiem, globalnego sektora bankowego oraz kanały majątkowych. Inne przedmioty mogą skupić się na giełdzie, bankowości międzynarodowej, lub badania w zakresie zarządzania finansami.

Istnieją pewne znaczące korzyści z ukończenia zaawansowanego stopnia w Finanse i Bankowość. Natomiast większy komfort finansowy jest ważną zaletą, nie jest to jedyna korzyść. Ekspozycja kwestii jako student rozwija poziom zrozumienia, że zwiększa realne doświadczenia życiowe i zakończenie programu magisterskiego często dają absolwenta poziom wiarygodności, że inne przedsiębiorstwa, nie mogą mieć.

Koszty związane z zakończeniem Magister Finansów i programu bankowego różnią się od jednej szkoły do drugiej. Przyszli studenci powinni pamiętać, że szkoły znajdują się na całym świecie, a to może mieć duży wpływ na koszty.

Absolwenci Magister Finansów i programu bankowego są gotowi dzielić się ważnych informacji w inwestycji. Absolwenci powinni mieć doświadczenie w analizowaniu zachowań rynku, na mikro lub makro skali.Oferty pracy mogą obejmować stanowiska w międzynarodowych korporacjach, urzędy, banki, biura badawcze i inne. Absolwenci często mają zazwyczaj dużo wybór, jeśli chodzi o ich statusie i ich środowiska pracy.

&nbsp

W celu identyfikacji i zgłosić się do programu, który wydaje się najlepsze dopasowanie, przeglądać informacje zawarte w aukcji programu i wypełnić formularz prowadzić więcej informacji. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.