Keystone logo

32 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Ekonomika Finanse Finanse międzynarodowe 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Ekonomika
  • Finanse
  • Finanse międzynarodowe
Kierunki studiów
  • Ekonomika (32)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Ekonomika Finanse Finanse międzynarodowe

Studenci w Magister programu Międzynarodowego Finance często wybierają ten program w celu zwiększenia ich wiedzy i umiejętności niezbędnych do pracy w globalnym środowisku finansowym. Zaawansowany poziom w tej dziedzinie zapewnia dodatkowe zasoby i możliwości dla absolwentów programu.

Współczesnego świata biznesu działa na poziomie globalnym i liderów biznesu musi rozciągać się dobrze funkcjonować w tym środowisku. Magister programu Finance jest Międzynarodowy kurs studiów, który obejmuje takie tematy jak teorii i praktyce współczesnej koncepcji finansowania, ryzyka i etyki w finansach międzynarodowych, międzynarodowych regulacji finansowych, wschodzących rynkach finansowych, od strony prawnej, finansów i wyceny. W zależności od konkretnego programu, rzeczywiste kursy zaangażowane w program obejmie konkretne obszary dziedzinie finansów międzynarodowych.

Po ukończeniu programu magistra w International Finance, absolwenci mogą liczyć na satysfakcjonujące i wysoko płatnych kariery. Mogą one rozwijać relacje biznesowe z tych, którzy mogą mieć wpływ na swoje cele zawodowe pozytywnie. Absolwenci są przygotowani do wielu wpływowych stanowisk, które nie są dostępne dla tych, którzy nie zakończyć program.

Koszt tych programów różni się w zależności od obu instytucji naukowych i kraju, w którym znajduje się szkoła. W celu ustalenia, który program jest najbardziej odpowiedni, studenci powinni przeglądu informacji przekazanych przez poszczególne szkoły. Szkoły powinny być także kontaktować się w informacji dotyczącej konkretnych opłat i kosztów związanych.

Studenci często pochodzą od ich zajęć z większym poziomem wiedzy w dziedzinach takich jak finansów przedsiębiorstw i analizy finansowej.Absolwenci są w stanie umieścić ich przygotowania akademickiego do pracy mają one wpływ przedsiębiorstw i społeczności. Absolwenci mogą znaleźć, że są poszukiwane na stanowiska takie jak: analityków finansowych, analityków kredytowych, analityków korporacyjnych, firm zarządzających aktywami, ekspertów zarządzania ryzykiem, menedżerów finansowych, menedżerów komunikacji zgodności i więcej.

&nbsp

Wymagania dotyczące stosowania się do Magister International Finance są różne dla każdej szkoły. Korzystać z bazy danych do badań z wielu szkół na całym świecie. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.