Keystone logo

11 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia biznesowe Biznes Ekonomia biznesu 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Studia biznesowe
  • Biznes
  • Ekonomia biznesu
Kierunki studiów
  • Studia biznesowe (11)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia biznesowe Biznes Ekonomia biznesu

Master of Science (MSc) często jest kolejnym krokiem edukacyjne po zakończeniu Bachelor of Science (BSC). Ten stopień podyplomowe mogą być zakończone w jednym lub dwóch lat i daje absolwentom umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej, aby odnieść sukces w wybranej dziedzinie.

Czym jest MSc in Business Economics? Stopień tego pana skupia się na pogłębienie wiedzy uczniów na temat teorii ekonomicznej i jej praktyczne zastosowanie w środowisku biznesowym. Zajęć mogą obejmować zajęcia z mikroekonomii, makroekonomii, statystyki, zarządzania strategicznego, otoczenia biznesu i ekonometrii. Pod koniec programu, uczniowie mogą zostać poproszeni o wypełnienie podyplomowe referatu lub projektu na określony temat związany z informacjami badanego w trakcie trwania. Wiele instytucji oferują również możliwość wzięcia udziału w stażach w celu zdobycia praktycznego doświadczenia.

Absolwenci zarabiać Master of Science in Business Economics są w wielkiej przewagi konkurencyjnej ze względu na ich dogłębne zrozumienie teorii ekonomii i jak ją stosować do różnych funkcji biznesowych. Zdobywają również silne umiejętności analityczne i wyostrzyć swoje umiejętności badawcze.

Koszt czesnego zależy od czasu trwania programu, instytucji edukacyjnych i studiować w kraju, w którym się znajduje. Dlatego należy skontaktować się bezpośrednio z działem rekrutacji instytucji do omówienia czesne.

Z tytułem magistra ekonomii biznesu, absolwenci są w stanie pracować w różnych pozycjach w branży finansowej, w tym jako ekonomista, konsultanta lub analityka finansowego. Mają możliwość pracy dla korporacji z listy Fortune 500 firm lub małych butikowych. Istnieje nawet możliwość, aby rozpocząć prywatną konsultacyjnych lub pracę jako niezależny konsultant finansowy dla różnych firm.Większość instytucje oferują pomoc w lądowaniu pierwsze zadanie post-studiów.

Z wielu dostępnych programów, można zdecydować się na studia w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Wiele szkół nawet zaczęły oferować stopni w Internecie. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.