Keystone logo

6 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Dziennikarstwo i komunikacja masowa Dziennikarstwo 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa
  • Dziennikarstwo
Kierunki studiów
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa (6)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Dziennikarstwo i komunikacja masowa Dziennikarstwo

Master of Science lub magistra, jest jedną z nazw stopni dwa najczęstsze pana. Ogólnie przyznawane tym, którzy pomyślnie zakończyć ustaloną nauczania w danym obszarze przyrodniczym, Master of Science często trwa od dwóch do trzech lat, aby zakończyć, kiedy to niektórzy absolwenci wejść na rynek pracy, podczas gdy inni kontynuować naukę dalej.

Tylko to, co jest Magister dziennikarstwa? Ten kompleksowy program studiów jest przeznaczony dla osób zainteresowanych karierą w komunikacji, mediów lub podobnej dziedzinie. Wspólne tematy badań w programach publicystycznych m.in. angielski, gramatyka, newswriting i etyki, a dodatkowa uwaga jest często uwagę na rozwijanie umiejętności i uczenie wywiadów w stylu newswriting różne wymagania, takie jak Associated Press (AP) lub innych powszechnie stylu następnych zasad i przepisów stosowanych do pisania na całym świecie.Wiele z tych programów są miejsca i staże w ramach druku, telewizji lub wiadomości online i organizacji sprawozdawczości.

Master of Science in posiadaczy Dziennikarstwa stopnia są przygotowani do podjęcia na tablicy stanowisk wyższego poziomu w ramach globalnych mediów i źródeł sprawozdawczych wiadomości. Stopnia odbiorcami wielu Dziennikarstwo magisterskich uznają, że ich możliwości kariery poszerzyć po uzyskaniu dyplomu. Posiadacze magisterskie są również w stanie nauczyć się w szkolnictwie wyższym, w razie potrzeby.

Koszty czesnego na studia magisterskie zmieniać dziennikarstwa z jednego programu do drugiego. Potencjalni studenci powinni skontaktować się każdy program odsetek bezpośrednio na obecnych stawek czesnego i informacji.

Osoby z wykształceniem dziennikarstwa pana pracy w szeregu różnych stanowiskach związanych z mediami i sztuk wyzwolonych.Wiele pracy jako dziennikarzy, redaktorów i producentów do druku, telewizji lub Internecie mediów informacyjnych, podczas gdy inne ustalenia freelance kariery pisania lub stać się pisarze lub Ghostwriters. Inni jeszcze wybrać do pracy w public relations i marketingu, a niektóre wybrać do korzystania z ich stopni uczyć dziennikarstwa na poziomie uniwersyteckim.

Studenci zainteresowani w kształtowaniu kariery w mediach i dziennikarstwie są zachęcani do przeglądu liczne możliwości edukacyjne dostępne na całym świecie za pomocą naszego katalogu. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.