Keystone logo

9 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Dyplomacja 2024

Filtry

Filtry

 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Nauki społeczne
 • Nauki polityczne
 • Dyplomacja
Kierunki studiów
 • Nauki społeczne (9)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Dyplomacja

  Wiele osób decyduje się na zwiększenie ich zbywalność zdobywając tytuł Master of Science (MSc). Stopień może dać uczniom szansę dowiedzieć się więcej o ich kierunku studiów i zdobyć praktyczne doświadczenie. Programy zazwyczaj trwa rok lub dwa lata, aby zakończyć.

  Co to jest Magister dyplomacji? Od międzynarodowego przywództwa do etyki biznesu, znajdziesz szeroki wachlarz kursów, które pomogą Ci rozwinąć umiejętności praktycznych zarówno w miejscu pracy korporacyjnej i globalnym. Program w handlu międzynarodowym obejmuje zagadnienia prawne, takie jak europejskie polityki rynku, podczas gdy kursy w badaniach dyplomatycznych może nauczyć się krytycznej analizy polityki międzykontynentalnych i państwowe. Poprzez fora i seminariów, można mieć praktyczne podejście do sytuacji z życia codziennego.

  Jak uczyć się do Mistrza w dyplomacji, można poprawić swoje umiejętności komunikacyjne, podczas gdy lepiej nauczyć się oceniać sytuacje i negocjować ewentualne problemy w miejscu pracy.Zajęcia są przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i nowych absolwentów szkół wyższych, dzięki czemu można poprawić swoje umiejętności podczas rozwijania kontaktów z innymi członkami społeczności międzynarodowej.

  Większość programów może być podjęte na pełnym lub niepełnym wymiarze czasu harmonogram. Koszty rejestracji i naukę będą się różnić, więc kontakt z uniwersytetu jesteś zainteresowany uczestnictwem bezpośrednio konkretnych informacji.

  Istnieje wiele możliwości biznesowych dostępnych w stopniu kariera tego pana. Absolwenci mogą pracować w zarządzaniu ich rządów lokalnych lub krajowych lub znaleźć pracę w sektorze prywatnym. Obie grupy środowiskowe i deweloperów korporacyjnych potrzebują pracowników, którzy mogą spokojnie omówić i rozwiązać pozornie sprzecznych ideałów. Więcej civically poglądach osoby mogą rozpocząć karierę w partii politycznych, w których poszukiwani są liderzy, którzy mogą określić i realizować cele.

  Czy to jest na rozwój kariery, aby uruchomić nowy, lub zdobyć doświadczenie i kontakty, Magister Dyplomacji może zrobić różnicę. Dowiedz się więcej o zwiększenie swojego wykształcenia w naszym katalogu kursów. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.