Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 50 Magister nauk ścisłych (MSc) w Doradztwo 2024

50 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Doradztwo 2024

Przegląd

Po nauczeniu się podstaw w programie studiów, wielu studentów decyduje się zagłębić w bardziej zaawansowanych badań, zdobywając tytuł magistra 's. Ten poziom badań skupia się na umiejętnościach zawodowych, które byłyby porównywalne do rzeczywistości wejściu karierę. To pozwala absolwentom wejść w świat pracy na wyższym poziomie, niż zwykle.

Co to jest Magister Consultancy? Istnieje wiele pól, które można zastosować ten Master of Science się. Wielu studentów decyduje się na kursy doradztwa obok ich głównym badaniu dalej specjalizować. Najczęstszym zastosowaniem jest w biznesie, ale jest możliwe do konsultacji w zakresie technologii informatycznych, ekonomicznych, analiz statystycznych i innych gałęzi przemysłu. Przedmioty związane z doradztwem zwykle koncentrują się na przygotowaniu studentów do komunikowania się i skuteczniej wyrażać idee i złożone pojęcia.

Doradztwo studiowania zapewnia wiele korzyści.To otwiera wiele więcej możliwości rozwoju kariery zawodowej poprzez zapewnienie alternatywną ścieżkę do pracy w określonej dziedzinie. Ponadto absolwenci zdobyć zestaw umiejętności komunikacyjnych, które są prawie sobie równych w żadnym innym obszarze.

Koszt czesnego i innych opłat do wprowadzania programu doradztwa zależy od wielu czynników. Szkoły i programu specyfiki, które wybierzesz odgrywać rolę w określaniu kosztów. Jeśli zrobić badania przed pobraniem, można znaleźć program, który pasuje twój budżet musi idealnie.

Dodawanie programu doradztwa dla studiów zazwyczaj oznacza, chcesz zostać konsultantem. Choć nie ma wielu innych kariery dostępne z takim stopniu, nadal istnieje duży wybór pola można wpisać. Możesz kontynuować pracę w wszystko od biznesu do prawa. Ponadto, zaawansowane umiejętności komunikacyjne będzie nabyć może powodować bardziej atrakcyjne dla pracodawców w innych dziedzinach.

Jeśli jesteś zainteresowany w coraz lepiej na dzielenie się wiedzą, wpisujących się w program doradztwa może być dla Ciebie. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowej wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Czytaj więcej

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Nauki społeczne
  • Praca socjalna
  • Doradztwo
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (50)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania