Keystone logo

330 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia technologiczne Data Science 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Studia technologiczne
  • Data Science
Kierunki studiów
  • Studia technologiczne (330)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia technologiczne Data Science

Stopień magistra jest drogą szkolnictwa wyższego, często prowadzoną po studiach licencjackich. Mistrz Nauki zazwyczaj koncentruje się na dziedzinach związanych z matematyką i naukami, ale niektóre uniwersytety mogą uhonorować ten stopień za coś związanego z sztuką lub humanistyką. Studia podyplomowe często trwa od jednego do trzech lat.

Co to jest magister nauk ścisłych? Nauka danych to badanie metod i systemów naukowych wykorzystywanych do wyodrębniania informacji z zarówno zorganizowanych, jak i pozbawionych struktur danych grup danych. W programie MSc uczniowie często uczą się, jak stosować technologie informacyjne w administracji biznesowej. Dokładne kursy wymagane na ten stopień mogą różnić się w zależności od instytucji. Twój szczególny nacisk może mieć również wpływ na kursy, które należy podjąć. Wspólne kursy dla tego stopnia obejmują duże algorytmy danych, techniki i platformy, strategiczne analizy biznesowe, duże dane analityczne, ciągłe i dyskretne optymalizacji i uczenia maszyn.

Msc jest korzystne, ponieważ może prowadzić do wyższego wynagrodzenia, większej edukacji lub lepszych perspektyw zatrudnienia. Często zdobywane umiejętności organizacyjne sprawiają, że studenci są lepsi w promocjach.

Trudno jest określić koszt magistra w dziedzinie danych, ponieważ lokalizacja szkoły, czas trwania programu i rodzaj pracy w klasie mogą odgrywać rolę w kosztach. Jeśli chcesz uzyskać dokładną ocenę, najlepiej skontaktować się z uczelnią, na którą chcesz uczestniczyć.

Dzięki wiedzy zdobytej na zdobyciu magistra w dziedzinie danych można być przygotowanym na karierę jako wysoki rangą naukowiec danych. Jednak nie jest to Twoja jedyna opcja kariery. Niektórzy uczeni z tej edukacji stają się profesorami, właścicielami małych firm i urzędnikami państwowymi. Technologia informacyjna jest dziedziną, która wymaga od ludzi, którzy potrafią zdekodować duże stosy danych.

Zrobić kilka badań, aby dowiedzieć się, który program jest odpowiedni dla Ciebie. Kiedy już wiesz, nadeszła potrzeba.Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.