Keystone logo

22 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia nad sportem i ćwiczeniami Coaching sportowy 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Studia nad sportem i ćwiczeniami
  • Coaching sportowy
Kierunki studiów
  • Studia nad sportem i ćwiczeniami (22)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia nad sportem i ćwiczeniami Coaching sportowy

Zazwyczaj Master of Science obejmuje studiowanie przedmiotu naukowego lub podejmowanie naukowego lub matematycznego podejścia do dowolnego kierunku studiów. Mgr jest kwalifikacją na poziomie podyplomowym, która zazwyczaj wymaga ukończenia studiów licencjackich, aby się zakwalifikować.

Co to jest mgr in Sports Coaching? Ten stopień podyplomowy wyposaża studentów w praktyczną wiedzę z zakresu nauk o sporcie i związanych z nimi umiejętności przywódczych i zarządzania. Oferuje jednostkom wgląd w to, jak psychologia, fizjologia, analiza ruchów, siła i kondycja wpływają na wydajność sportowca. Studenci mogą nauczyć się integrować teorię i praktykę, aby planować programy szkoleniowe. Mogą również zastanowić się i przeanalizować aktualne praktyki coachingowe. Typowe tematy coachingu sportowego obejmują mentoring w sporcie, analizę ruchu, skuteczny coaching, metody badawcze i tworzenie środowiska o wysokiej wydajności.

Absolwenci zdobywają wiele zbywalnych umiejętności, jednocześnie zdobywając tytuł magistra w zakresie coachingu sportowego. Niektóre z nich mogą obejmować profesjonalizm, zarządzanie czasem i zdolność do podejmowania inicjatywy. Umiejętności te mogą pomóc uczniom uzyskać wyższe płatne prace w różnych dziedzinach zainteresowania.

Zdobycie tytułu magistra w zakresie coachingu sportowego może zająć od jednego do dwóch lat. Stopień ten jest oferowany na różnych uniwersytetach, więc koszt uczestnictwa może się różnić w zależności od szkoły i rodzaju programu. Skontaktuj się bezpośrednio z uniwersytetem zainteresowania, aby uzyskać informacje na temat opłat wpisowych.

Stopień coachingu sportowego zapewnia osobom zrozumienie wyników sportowych i czynników, które mogą wpływać na zachowania w sporcie, więc istnieje wiele potencjalnych opcji pracy dostępnych dla głównych trenerów sportowych. Absolwenci zazwyczaj stają się fizjologami ruchu, menedżerami ośrodków fitness, nauczycielami gimnazjów, trenerami sportowymi lub terapeutami sportowymi.

Magister coachingu sportowego można zdobyć w różnych ustawieniach, od kampusu po Internet, aż po kształcenie na odległość. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.