Keystone logo

128 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki przyrodnicze Chemia 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Nauki przyrodnicze
  • Chemia
Kierunki studiów
  • Nauki przyrodnicze (128)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki przyrodnicze Chemia

Studenci, którzy chcą realizować bardziej specjalistycznych studiów i stać się bardziej konkurencyjne w swoich dziedzinach zatrudnienia mogą wybrać, aby uzyskać tytuł magistra w dziedzinie nauki. Te stopnie można otrzymać po licencjackich studiów i ogólnie trwać od dwóch do trzech lat, aby zakończyć. Master of Science można ogólnie zakończona albo w klasie lub przez badania on-line.

Pytanie o to, co jest Magister Chemii można odpowiedzieć poprzez zrozumienie, jak nauka podyplomowego kształcenia jest skonstruowany. Studia podyplomowe w dziedzinie chemii jest zazwyczaj realizowane przez studentów, którzy mają licencjat z tej samej dziedzinie. Jednak Magister Chemii jest często bardziej wyspecjalizowany, dzięki czemu studenci, aby realizować określony typ lub obszar w dziedzinie chemii.

Wiele najwyższe stanowiska badawcze i dydaktyczne wymagają od studentów mieć co najmniej tytuł magistra w dziedzinie chemii w celu uznania.Stopień magistra jest bramą do wszystkich innych rodzajów prac podyplomowych, w tym stopień doktora w dziedzinie. Dodatkowo, studenci studiów podyplomowych w chemii często mają dostęp do sprzętu i urządzeń, które nie są dostępne dla tych, robi licencjat pracę.

Koszt Magister Chemii waha się między instytucjami. Te stopnie zajmuje zazwyczaj około dwóch lat, aby zakończyć, więc koszt czesnego należy odpowiednio obliczyć.

Większość ludzi z Magister Chemii kariery w dziedzinie badań, nauki, pracy laboratoryjnej, lub medycyny. Stopień może być również przydatne dla niektórych inżynierów i ludzi, którzy pracują w branży, jak również osób zainteresowanych w niektórych dziedzinach nauk o środowisku.

Ubiegać się o Magister Chemii online w jednej z wielu szkół uczestniczących.Studia online ma wiele korzyści dla osób, które mieszkają daleko od swoich preferowanych instytucji i którzy wolą studiować na własnym harmonogramem.

&nbsp

Wiele instytucji w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie oferują studiów magisterskich w biologii. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.