Keystone logo

20 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Biznes i ekonomia 2024

Filtry

Filtry

 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Ekonomika
 • Ekonomia
 • Biznes i ekonomia
Kierunki studiów
 • Ekonomika (20)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Biznes i ekonomia

  Światy biznesu i ekonomii często nakładają się na siebie, ze teorie ekonomiczne mające zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Magister Biznesu i Ekonomii zapewnia studentom narzędzi potrzebnych do zrozumienia zasad ekonomicznych i stosować je do różnych przedsięwzięć biznesowych.

  Co to jest Magister Biznesu i Ekonomii? Program uczy studentów o różnych teorii ekonomicznych, zasad i pojęć i jak zastosować techniki analityczne w celu ułatwienia decyzji biznesowych. Niektóre z kursów, które mogą być oferowane w ramach programu obejmują międzynarodowego zarządzania finansami, organizacji przemysłowej, ekonomii sektora publicznego i teorii handlu międzynarodowego. Poprzez swoich studiów, studenci zdobywają wiedzę na temat rozwoju krajowych i światowych, które mają miejsce w dzisiejszym świecie.

  Istnieją różne możliwości związane z programem.Studenci są w stanie pracować z profesjonalistami w dziedzinie biznesu i ekonomii oraz zarządzania i doskonalenia ich umiejętności analityczne. Program oferuje studentom możliwość budowania ich sieci kontaktów zawodowych.

  Uzyskanie Magister Biznesu i Ekonomii trwa około roku do dwóch lat, aby zakończyć, w zależności od szkoły. Koszt rejestracji wynosi od szkoły do ​​szkoły, jak również, a studenci powinni skontaktować się z preferowaną szkołę, jeśli nie jesteś pewien, kosztów rejestracji.

  Jako biznesu i ekonomii są tak różnorodne dziedziny, studentów, którzy kończą program posiada wiele możliwości zawodowych dla nich dostępne. Wielu ludzi znaleźć pracę w administracji, biznesie i edukacji. Niektóre z najczęstszych kariery dla absolwentów obejmują Planowanie finansowe, analityk, sprzedaż zabezpieczeń i ubezpieczenia.Jeśli uczniowie chcą do dalszego kształcenia, mają możliwość uzyskania stopni w prawo, finanse, porządku publicznego, stosunków międzynarodowych, i medycynie.

  Istnieje wiele międzynarodowych uniwersytetów, które oferują stopni w biznesie i ekonomii, a dostępne są kursy online, jak również. Jeśli jesteś gotowy, aby realizować swój stopień, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.