Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Magister nauk ścisłych (MSc) w Biochemia 2023

1 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Biochemia 2023

overview

Ci, którzy chcą, aby przejść kariery w dziedzinie nauki może warto rozważyć Master of Science lub magistra. To studia podyplomowe otwiera wiele możliwości dla tych, którzy chcą pracować w badaniach lub farmacji.

Co to ​​jest Magister Biochemii? Tytuł magistra w dziedzinie biochemii sprzyja badania procesów chemicznych, które odnoszą się do organizmów żywych, i jest zróżnicowana i fascynująca dyscyplina. Studia składają się z dodatkowymi informacjami na temat reakcji chemicznych i kombinacji, które mają miejsce w organizmie na metabolizm, wzrost, dziedziczność, produkcji i innych. Będziesz także dalszej swojej edukacji w odniesieniu do funkcji tłuszczów, enzymów, węglowodanów, białka i molekularnych podstaw genów. Podczas studiów, będziesz pracować z żywych organizmów takich jak drożdże, bakterie, rośliny i hodowli komórkowych.Będzie planować i przeprowadzać eksperymenty, a także dowiedzieć się, jak interpretować ich wyniki, które pomogą Ci przygotować się do nowoczesnego laboratorium naukowym.

Praca w kierunku tytuł magistra biochemii poszerzy nie tylko swoją wiedzę naukową i terminologii, ale również pomóc w innych dziedzinach. Będzie rozwijać umiejętności rozwiązywania problemów, analitycznego myślenia, i być w stanie obsłużyć dużej ilości złożonych informacji. Umiejętności te pomogą Ci zdobyć zatrudnienie w różnych dziedzinach zawodowych.

Magister Biochemii trwa około dwóch lat, aby zakończyć, a koszty mogą się różnić w zależności od szkoły. Badania różnych instytucji i programów jest ważne w upewniając się, że program jest w sam raz dla studenta.

Istnieje wiele opcji kariery dla tych, uzyskując tytuł magistra biochemii.Dziedzinie medycyny jest jedną z opcji, z możliwości w szpitalach, instytutach badawczych, laboratoriów i przemysłu farmaceutycznego. Jeśli lubisz uczyć, istnieje wiele perspektyw biochemików na wszystkich poziomach edukacji. Istnieją również kariery w dziedzinie ochrony środowiska i rolnictwa, z pracodawcami, w tym władz lokalnych, firm nasiennych i władz wodnych.

&nbsp

Programy online są idealne dla tych, którzy potrzebują elastyczności, lub dla tych, którzy nie mogą żyć w pobliżu uniwersytetu. Istnieje wiele instytucji na całym świecie, które oferują zajęcia w trybie online. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

read_more

filters

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Opieka zdrowotna
  • Nauki biomedyczne
  • Biochemia
fields_of_study
  • Opieka zdrowotna (1)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format

related_fields_of_study