Keystone logo

165 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia technologiczne Technologia informacyjna (IT) Bezpieczeństwo cybernetyczne 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Studia technologiczne
  • Technologia informacyjna (IT)
  • Bezpieczeństwo cybernetyczne
Kierunki studiów
  • Studia technologiczne (165)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia technologiczne Technologia informacyjna (IT) Bezpieczeństwo cybernetyczne

Technologia komputerowa zmusiła wszystkich do zmiany sposobu robienia rzeczy. Nawet przestępcy dostosowane do wieku informacji. Dlatego uczciwi przedsiębiorcy i obywatele potrzebują profesjonalnych usług tych z Master of Science (MSc) w Cyber ​​Security.

Co to jest Magister Cyber ​​Security? Jest zaawansowanym stopniu, że jest odpowiednia dla tych, którzy już ukończyli program studiów w dziedzinie informatyki lub technologii informacyjnej. Koncentruje się na zagadnieniach związanych z przestępstw popełnionych z wykorzystaniem technologii komputerowej. Nie tylko studenci zapoznają się z metodami technicznymi uprzywilejowanych przez przestępców, ale także uczyć się skomplikowanych kwestii prawnych i społecznych, przed którymi stoi świat cyfrowy. Tematy badań obejmują architekturę bezpieczeństwa, obrony sieci, ochrony danych i zarządzania ryzykiem. Niektóre programy zawierają także solidne przeglądy kwestii peryferyjnych, takich jak szpiegostwo przemysłowe i informatyki śledczej.

Po zakończeniu jednego z tych programów studiów, absolwenci mogą projektować i wdrażać systemy bezpieczeństwa, które spełniają wymagania firm. Są w stanie analizować istniejące systemy i test na luk bezpieczeństwa. Oni usprawnienie procedur bezpieczeństwa w celu dostosowania do procesów biznesowych i znaleźć sposoby ograniczenia konfliktów między wydajnych funkcji i metod w zakresie ochrony danych.

Większość z tych programów wymaga co najmniej dwóch lat dodatkowej pracy poza poziomie licencjackim. Koszty będą się różnić. Zainteresowani powinni skontaktować się z przyjęć oddziałów instytucji pod uwagę konkretnych informacji na temat opłat i nauki.

Karierę jako ekspert bezpieczeństwa sieci czeka na tych, którzy pomyślnie zakończyć jedną z tych programów studiów. Niektóre prace dla jednej dużej korporacji lub rządowej organizacji. Inni znajdują pracę agencji ochrony sieci, które sprostają potrzebom wielu umów na raz.Absolwenci wypełnić różne role analityków bezpieczeństwa, testerów penetracji sieci, analityków i architektów podatności bezpieczeństwa. Niektóre prace dla firm, które projektują i budują nowe produkty sprzętowe i programowe na bezpieczeństwo sieci. Inni uważają, nagradzanie kariery jako niezależnych konsultantów cyberbezpieczeństwa.

Ważne jest, aby spojrzeć na tak wielu opcji, jak to możliwe przed podjęciem decyzji o kierunku studiów. Dla profesjonalistów pracujących, zajęcia online oferują wysokiej jakości kształcenia, który pasuje w ramach napiętych harmonogramów. Zagraniczni studenci również korzystać z elastyczności kształcenia na odległość. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.