Keystone logo

20 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia technologiczne Automatyka Automatyka / układy autonomiczne 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Studia technologiczne
  • Automatyka
  • Automatyka / układy autonomiczne
Kierunki studiów
  • Studia technologiczne (20)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia technologiczne Automatyka Automatyka / układy autonomiczne

Roboty są zdominować przyszłość produkcji. W związku z rozwojem nowych technik produkcji i wymagania, te z Master of Science (MSc) w systemach autonomicznych Automation / potrzebne są do nadzorowania rosnącą siłę roboczą inteligentnych urządzeń.

Co to jest Magister Automation / systemy autonomiczne? Jest to zaawansowane stopnia, że ​​wymaga dodatkowe dwa lata studiów na poziomie magisterskim. Jest odpowiedni dla osób ze środowisk inżynierskich i skupia się na łączeniu techniczne aspekty produkcji z potrzebami przedsiębiorstw w przemyśle przetwórczym. Studenci uczą się, jak maszyny autonomiczne są zaprojektowane i wykorzystywane w celu zmniejszenia kosztów i zwiększenia jakości produktów stworzonych. Techniczne aspekty tych programów koncentrują się na możliwości i ograniczeń, które mogą maszyn, które pracują niezależnie od siebie. Tematy badań obejmują sprzęt, oprogramowanie i robotyki sztucznej inteligencji.Studenci również badanie otoczenia biznesowego w branży produkcyjnej.

Absolwenci mają zaawansowane umiejętności techniczne i wiedzę biznesową, które mają zastosowanie w dziedzinie wysoko wyspecjalizowanej automatyki. Oni są w stanie pracować z maszyn automatycznych do tworzenia parametrów, które pozwalają te narzędzia do samodzielnego funkcjonowania. Są w stanie analizować procesy i wdrożenie środków oszczędności kosztów, które zwiększają rentowność ich organizacji.

Koszt tych programów zależy od instytucji. Osoby zainteresowane zachęcamy do skontaktowania się z przyjęć wydziały uniwersytetów pod uwagę więcej szczegółów dotyczących opłat i czesne. Przyszli studenci powinni także budżet dla materiałów i kosztów utrzymania w ciągu dwóch lat studiów.

Po zakończeniu jednego z tych programów, absolwenci są gotowi wejść do funkcji kierowniczych w sektorze produkcyjnym. Niektóre znaleźć pracę w zakładach, w których operacje robotyka potrzebują wykwalifikowanej istniejące nadzoru.Inni pracują w branżach, w których koncepcja automatyzacji jest wciąż nowa. Absolwenci pomóc opracować nowe środki produkcji, które zawierają te skomplikowane narzędzia. Nabyte umiejętności przywódcze pomagają napędzać tych absolwentów do szczytu swoich struktur zarządzania, a niektóre z nich mogą w końcu uzyskać stanowiska wyższego szczebla.

Z liczby opcji edukacyjnych dostępnych, przyszli studenci powinni zebrać jak najwięcej informacji przed podjęciem decyzji. Zajęć jakość jest dostępnych online, które zaspokaja potrzeby tych wyzwań geograficznych i planowania. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.