Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 64 Magister nauk ścisłych (MSc) w Automatyka 2024

64 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Automatyka 2024

Przegląd

Większość Master of Science (MSc) stopnia przyjąć studentów, którzy wcześniej ukończyli licencjat czteroletni w naukach. Wiele stopni magisterskich polegać na bazie kursu kształcenia, a niektóre są prawie w całości oparte na badaniach, a najbardziej polegać zarówno na kursach i projektu badawczego lub pracy. Zazwyczaj programy magisterskie stopnia są dwuletni.

Co to ​​jest Magister Automation? Stopień tego pana uczy podstawowych zasad związanych z projektowania i eksploatacji zautomatyzowanych systemów sterowania stosowanych w wielu praktycznych zastosowaniach. Nowoczesna produkcja opiera się głównie na automatyzacji do zrealizowania wiele rutynowych zadań, oszczędność pracy ludzkiej i często poprawę dokładności wykonywanego zadania z automatycznego (robota) kontroli.

Korzyści z zdobywając tytuł magistra w automatyzacji obejmują gruntowną znajomość metod tworzenia i wdrażania automatycznych systemów kontroli w różnych zastosowaniach technicznych i praktycznych. Studenci otrzymują szerokie rozumienie inteligentnych systemów i inżynierii sterowania, z badań w zrobotyzowanego sprzętu, programowanie robotów, wirtualnej rzeczywistości (VR) systemów i technologii symulacyjnych. Badania komputerowe tworzą dużą część edukacji, jak również.

Koszt Magister Automation mogą się nieco różnić, w zależności od czynników, takich jak szkoły, długości programu i kraju, w którym stopień jest pobierana. Studenci powinni przewidzieć co najmniej dwa lata intensywnych badań i związane z tym koszty utrzymania związane z takim programem studiów.

Rodzaje kariery dla studentów, którzy zarabiają magistra w automatyzacji obejmują szeroki zakres pozycji w produkcji, projektowania, inżynierii i zarządzania systemami. Wiele gałęzi przemysłu potrzebują zautomatyzowanych systemów lub inteligentnych programów kontroli lub produkcji, jak i profesjonalistów z zaawansowanych szkoleń z programu magisterskiego są odpowiednie do stanowisk zawodowych w uczeniu maszynowym, robotyce, projektowania systemów i wiele innych.

Magister Automation mogą być uzyskane przez w-osoby klas lub programów online stopnia. Kroki, aby ubiegać się o jeden z tych programów są proste. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Studia technologiczne
  • Automatyka
Kierunki studiów
  • Studia technologiczne (64)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania