Keystone logo

9 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Ekonomika Audyt 2024

Filtry

Filtry

 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Ekonomika
 • Audyt
Kierunki studiów
 • Ekonomika (9)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Ekonomika Audyt

  Master of Science jest zaawansowanym stopniu, że wielu studentów dążyć do dalszej edukacji i umiejętności, które są pożądane wzmocnienia w miejscu pracy. Podczas pobytu w szkole, to jest wspólne dla studentów specjalizować się w dany temat.

  Co to jest Magister Rewizji Finansowej? To jest program studiów podyplomowych związanych finansowe zaprojektowane, aby pomóc uczniom dowiedzieć się, jak pomóc firmom lepsze zarządzanie ryzykiem. Niektóre z tematów, które są nauczane obejmują analizę finansów, analizy rynku, międzynarodowego audytu, sprawozdania finansowe, analizy, zarządzania finansami, kontroli wewnętrznej, kontroli wewnętrznej, zarządzania ryzykiem, badania nadużyć finansowych, konsolidacji rachunkowości, strategii, zgodności z prawem, i więcej. Większość programów trwa jeden rok. W zależności od szkoły można studiować w, można wziąć lekcje online lub na kampusie.

  Istnieje kilka korzyści prowadzi studia w kontroli. Podczas tego programu, będzie można zdobyć cenną wiedzę, która może pomóc rozwijać się w miejscu pracy.Ponadto, istnieje wiele możliwości zatrudnienia dla osób z audytu środowisk. Ponadto, studenci z zapleczem finansowym mogą korzystać z bardziej specjalistyczną wiedzę zdobywa w dziedzinie, takich jak audyt.

  Koszt uczestnictwa w szkole, aby uzyskać tytuł magistra jest różna w zależności od tego, gdzie wybrać się udać. Istnieje wiele uniwersytetów na całym świecie, które oferują tego typu programu, a każdy z nich pobiera inne opłaty. Jeśli chodzi o cenę czesnego, że jest to dobry pomysł, aby porozmawiać z biura administracji.

  Ludzie, którzy kończą z Master of Science w Rewizji Finansowej mają wiele możliwości rozwoju kariery zawodowej. Wiele przejść, aby stać przyszłych liderów w firmach na całym świecie. Typowe role pracy obejmują analityków finansowych, dyrektorów finansowych, menedżerów ryzyka, i / lub audytorów. Wiele osób z audytu środowisk również pracować dla banków, firm świadczących usługi finansowe, lub firm ubezpieczeniowych. Niektórzy ludzie nawet rozpocząć własną działalność gospodarczą.

  Jeśli jesteś zainteresowany w podnoszeniu swojej wiedzy i nauki audytu, to ważne jest, aby znaleźć odpowiedni kurs on-line. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.