Keystone logo

15 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki społeczne Antropologia 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Nauki społeczne
  • Antropologia
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (15)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki społeczne Antropologia

Antropologia jest nauką o ludziach, ich rozwoju i ich kultur. Jeśli są Państwo zainteresowani poszerzeniem swojej wiedzy w tej dziedzinie, można korzystać poprzez realizację Master of Science (MSc) w antropologii.

Jednym z pierwszych pytań, możesz mieć, gdy dowiedzieć się więcej na temat tego stopnia jest to, co jest Magister antropologii? Ten stopień daje studentom możliwość studiowania teorii i analizy antropologicznej, a także różne podejścia do studiowania współczesnego społeczeństwa. Studenci mogą spędzić czas uczestnicząc w classwork, ale większość czasu będzie prawdopodobnie spędził wykonywania pracy w terenie.

Jedną z głównych korzyści płynących z prowadzenia stopień magistra antropologii jest to, że to pomoże absolwentom rozwijać mocne podstawy w antropologicznych metod badawczych.Nie tylko studenci mogli udoskonalić swoje umiejętności badawcze, ale mogą również być w stanie pracować z tymi w tej dziedzinie, które jest pionierem nowych metod badawczych i studiował wiele różnych kultur na całym świecie.

Ile to kosztuje, aby uzyskać Magister antropologii zależy od wielu różnych czynników. Czynniki te mogą obejmować czas trwania programu, instytucja, z udziałem, a koszt nauki w danej szkole. Ostrożnie badania kosztów każdego programu przed zastosowaniem.

Z tytułem magistra antropologii, absolwenci mogą pracować w placówce edukacyjnej, pomagając innym w zrozumieniu różnych kultur na całym świecie. Jednak dla tych, którzy woleliby nie nauczy, możliwe są kariery badaczy, urzędników, pracowników kadrowych rozwoju społeczności, pracowników samorządowych, lub w innej pozycji, która wymaga zaawansowanej wiedzy na temat systemów kulturowych.

Studenci zainteresowani uzyskaniem stopnia magistra antropologii powinny rozpocząć przyjmowanie niektórych niezbędne kroki w celu przygotowania. Często online klasy są dostępne dla studentów mieszkających w odległych miejscach lub którzy muszą pogodzić wymagania zarówno szkoły i pracy. Aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych programów, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.