Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 140 Magister nauk ścisłych (MSc) w Analiza danych 2023

140 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Analiza danych 2023

Przegląd

Jako jeden z rodzajów stopni oferowanych przez podyplomowe uniwersytety, Master of Science koncentruje się na faktycznych i konkretnych badań. Zazwyczaj jest to kontynuacja studiów licencjackich. Programy mgr często wymagają jednego lub dwóch lat, aby zakończyć.

Co to jest MSc w Analytics danych? Zaprojektowany z myślą o tych, którzy są zainteresowani techniczną lub biznesową stroną analityki, ten stopień może uczyć studentów o skutkach analityki na świecie i związanych z nią kwestiach prawnych. Technologia rozwija się równolegle z dziedziną analizy danych. Programy te mogą uczyć o uczeniu maszynowym i innych nowatorskich technologiach wstrząsających w terenie. Poznanie teorii analizy danych może poprawić zdolność studenta do odpowiedniego podejścia i analizy danych.

Magister analizy danych dodatkowo uczy umiejętności, które mogą pomóc uczniowi poza badaniem. Zdolność do zatrudnienia zwiększa się dzięki lepszemu przywództwu i samowystarczalności, których naucza program. W celu rozwiązania większości problemów można zastosować wzmocniony analityczny sposób myślenia.

Lokalizacja wpływa na koszt uczestnictwa w programie na studia magisterskie. Możesz poprosić o informacje online lub telefonicznie, aby uzyskać informacje na temat kosztów związanych z uczestnictwem w wybranym programie.

Ponieważ dane stały się łatwiejsze do zebrania, są bardziej obfite i wymagają analizy. Te operacje "big data" wciąż się rozwijają i oferują obiecujące możliwości zatrudnienia dla tych, którzy chcą zająć się surowymi informacjami. Kariera często oferowane absolwentom z Master of Science w Data Analytics to inżynier danych, kierownik analizy danych i inżynier oprogramowania. Miejsca pracy mogą być zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym, ponieważ dane są powszechnie przydatne w prawie każdej organizacji.

Dla wygody, kursy online dla magistra z Analytics mogą być opcją w zależności od tego, co oferuje każda uczelnia. Te programy nie są takie same dla każdej instytucji. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Studia technologiczne
  • Data Science
  • Analiza danych
Kierunki studiów
  • Studia technologiczne (140)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania