Keystone logo

27 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia biznesowe Biznes Analityka biznesowa 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Studia biznesowe
  • Biznes
  • Analityka biznesowa
Kierunki studiów
  • Studia biznesowe (27)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia biznesowe Biznes Analityka biznesowa

Dowiedz się, jak uruchomić działalność jest ważna dla wzrostu do góry w każdym kariery. Nauki o technologii, ponieważ odnosi się do działalności gospodarczej jest to świetny sposób, aby wyróżniać się w aplikacji o pracę. Nauki o Business Intelligence nowej i ekscytującej dziedzinie w biznesie, jest to świetny sposób, aby tout siebie jako konieczność dla powodzenia firmy.

Co to ​​jest Magister Business Intelligence? Po prostu, Magister Business Intelligence zajmuje skupić się na danych biznesowych i jak je interpretować. Studenci mają tendencję, aby dowiedzieć się o analizę danych, ekstrakcji i technologii, aby pomóc siedzibę firmy lub up-and-coming przedsiębiorców. Programy często trwać od jednego do trzech lat studiów.

Znajomość systemów informatycznych oraz jak interpretować dane znalezione w nich jest bardzo pożądane skillset w świecie konkurujących ze sobą firm.Informacje znajdują się w bazach danych każdej firmy zawiera cenne odpowiedzi na to, co firma może poprawić, aby utrzymać się sukcesem. Uzyskania magistra Business Intelligence oferuje pewne bezpieczeństwo pracy z dobrze płatną karierę w bardzo potrzebnego obszaru dla każdego rodzaju działalności.

Koszt Magister Business Intelligence silnie zależy gdzie program jest zlokalizowany, a długość programu. Jest to stosunkowo nowy obszar badań na wielu uniwersytetach, więc trzeba będzie badać programy dobrze, aby upewnić się uzyskać to, które ma w szkole, który ma z czesnego pragnienie.

Istnieje wiele udanych karier, które można znaleźć z Magister Business Intelligence, w tym systemów komputerowych analityk. Mediana wynagrodzeń dla takiej kariery w Stanach Zjednoczonych w 2012 roku było około 79.000 dolarów. Inne z kariery obejmują możliwości organów ścigania i sektora edukacji.Każdy z tych obszarów muszą specjalistów patrzeć i analizować swoje dane, aby wyciągnąć konkretne informacje.

Istnieje wiele programów dostępnych z różnych uczelni. Dla studentów, którzy potrzebują bardziej elastycznego harmonogramu lub na studia z daleka, kursy online są zazwyczaj dostępne. Prawdopodobnie będziesz musiał przedstawić wyniki badań, listy polecające, transkryptów oraz wyniki biegłości języka angielskiego, jeśli jesteś studentem.

Nasza bogata baza danych zawiera wiele programów różnej jakości do wyboru. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.