Keystone logo

14 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki o życiu Nauki rolnicze Akwakultura i rybołówstwo 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Nauki o życiu
  • Nauki rolnicze
  • Akwakultura i rybołówstwo
Kierunki studiów
  • Nauki o życiu (14)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki o życiu Nauki rolnicze Akwakultura i rybołówstwo

W przypadku uprawy roślin wodnych i zwierząt oraz rozszerzenie rozwoju rolnictwa wodnego wokół odwołań świata dla Ciebie, Master of Science in Akwakultury i rybołówstwa mogą być interesujące dla Ciebie. To studia podyplomowe oferuje szeroki wachlarz możliwości zatrudnienia i możliwości badawczych w świecie życia morskiego.

Być może zastanawiasz się, co to jest Magister Akwakultury i Rybołówstwa? Ten zaawansowany program edukacyjny zapewnia osobom z kompleksowego szkolenia i kształcenia wymaganych dla organizacji, ochrony i zrównoważonego zużycia zasobów oceanicznych, takich jak ryby, ssaki morskie, skorupiaków i roślin wodnych. Osoby, które otrzymały to studia podyplomowe mogą pomóc poprawić obecne systemy akwakultury i działać na rzecz rozwoju nowych i innowacyjnych sposobów oparcie hodowli ryb.

Wybór studiować akwakultury może być korzystne dla studentów, jak mogą zrobić różnicę w tym, jak morskie są używane jako źródła zasobów dla rentownych żywności i innych produktów. Absolwenci mogą również dowiedzieć się podstawowych umiejętności, takich jak pozyskanie i interpretacja danych, ponieważ odkrywają, w jaki sposób interakcje pomiędzy ludźmi i ich środowiska morskiego może mieć trwały wpływ na świat i jego rezerw życia morskiego.

Koszt prowadzenia stopień magistra w dziedzinie akwakultury i rybołówstwa mogą się różnić w zależności od statusu wpisowa, uczelni i wysokości pomocy finansowej, które otrzymujesz. Uczniowie są zachęcani do badania ich potencjalny szkołą, aby zrozumieć cały koszt czesnego.

Osoby, które otrzymują tytuł Master of Science w dziedzinie Akwakultury i Rybołówstwa może zdobyć zatrudnienie jako techników akwakultury, w wodzie słodkiej i pracy farmy morskie ryby żywienia, studiuje genetykę i patologii.Absolwenci mogą również nadzorować utrzymanie pracy, wylęgarni i metod upraw i badania gatunków. Inni absolwenci wybrać do prowadzenia możliwości zatrudnienia z organizacjami ochrony przyrody, lub mogą one wybrać alei badania i nauczania na uczelniach.

Jeśli są Państwo zainteresowani w realizacji zaawansowanych stopni online, które pomogą zmniejszyć wpływ rolnictwa na środowisko wodne i wspierania rozwoju zrównoważonej akwakultury i rybołówstwa praktyk, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły swojego wyboru, wypełniając w postaci ołowiu.