Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Magister nauk ścisłych (MSc) w Afrykanistyka 2023

1 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Afrykanistyka 2023

overview

Studenci, którzy są zainteresowani zarabianiem na Master of Science może realizować ten zaawansowany stopień po pierwszym ukończeniu licencjat. Pierwsze magistra mogą przygotowywać absolwentów do kariery pomysłowej ciągu swojej dziedzinie poprzez dostarczanie informacji i praktyczne zastosowanie teorii i metod, że uczniowie potrzebują, aby odnieść sukces.

Więc co jest Magister studiów afrykańskich? Osoby, które pragną poszerzyć swoją wiedzę o Afryce lub przygotować się do studiów doktoranckich w podobnej dziedzinie są idealnymi kandydatami do tego pana ostrości. Ten poziom, który może trwać około dwóch do trzech lat, aby otrzymać, idzie w głąb do badania kultury afrykańskiej, literatury, społeczeństwa i historii. Zajęć mogą obejmować takie tematy jak historia Afryki, nauk społecznych, literatury afrykańskiej, geografii i polityki i stosunków międzynarodowych.

Osoby, które realizują magistra są lepiej przygotowani do ustawicznego uczenia się miłości, a także ciężkiej pracy i poświęcenia w pracy. Wiedza i umiejętności zdobyte w tym stopniu mogą otworzyć nowe możliwości kariery lub umożliwić postęp w bieżącej pozycji.

Obowiązki finansowe związane z zarabianiem na mistrza może różnić się od ucznia do ucznia. Z tego powodu studenci są zachęcani do rozmawiać bezpośrednio z potencjalnymi szkołach dla up-to-aktualne informacje czesnego.

Wielu studentów, którzy otrzymują tytuł magistra filologii afrykańskich dalej kontynuować doktorat w African Studies lub pracować jako profesor na uniwersytecie lub college'u zajęć dydaktycznych z podobnym naciskiem. Inne osoby mogą wybierać pozycje z grupy non-profit, agencji rządowych, organizacji międzynarodowych lub w mediach i wydawnictwa, działa w celu ochrony praw człowieka, doprowadzić do rozwiązania konfliktu, stymulowania rozwoju gospodarczego i zmniejszenia ubóstwa we współczesnej Afryce.

Jeśli nie jesteś w stanie zaangażować się w pełnym wymiarze, nie może być elastyczne opcje studiów dostępne w postaci niepełnym wymiarze czasu lub lekcji online. Aby rozpocząć Magister studiów afrykańskich Dziś szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

read_more

filters

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Nauki społeczne
  • Studia regionalne i lokalne
  • Afrykanistyka
fields_of_study
  • Nauki społeczne (1)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format