Keystone logo

12 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia administracyjne Administracja 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Studia administracyjne
  • Administracja
Kierunki studiów
  • Studia administracyjne (12)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia administracyjne Administracja

Szansa, aby zdobyć tytuł magistra w administracji jest to świetna okazja dla studentów, którzy zamierzają kontynuować karierę, które mają wpływ. Ten zaawansowany stopień jest dla tych, którzy lubią wyzwania, przedstawione przez złożonych problemów zarządzania, którzy chcą odgrywać aktywną rolę w międzynarodowej działalności gospodarczej i którzy mają nadzieję na rękę w kształtowaniu przyszłości.

Magister Administracji zapewnia absolwentom wiedzę i umiejętności niezbędne do stawienia czoła szybkich zmian w świecie, w zależności od tego, administracji obszar studentów specjalności wybrać. Wymagane kursy różnić w zależności od obszaru specjalizacji. Do pewnego stopnia takie jak Magister systemów opieki zdrowotnej i administracji, kursy mogą obejmować analizę danych, myślenie przełomowe systemy zdrowia, polityki i prawa, i przywództwa usług.Program jak Międzynarodowy Magister Business Administration będzie obejmować kursy, takie jak zarządzanie strategiczne, społecznej odpowiedzialności biznesu i etyki, i międzynarodowych doświadczeń. Kursy są często podzielone na kategorie, takie jak kursy, szkolenia merytoryczne zaawansowanych seminariów metodologicznych, badań i przygotowanie pracy dyplomowej.

Zakończenie tego zaawansowanego stopnia często powoduje istotnego rozwoju umiejętności przywódczych, szczególnie w sytuacjach biznesowych, które będą miały miejsce po ukończeniu studiów. Inną ważną korzyścią jest rozwój sieci relacji biznesowych. Sieci te są użyteczne środki po ukończeniu studiów. Przy odpowiednim stopniu, absolwent będzie miał dostęp do wielu prestiżowych firm, lepszych miejsc pracy i komfortowo wysokich wynagrodzeń.

Koszt uczestnictwa w Magister administracji może się różnić z jednej szkoły do drugiej.Koszt czesnego, dostaw i innych powiązanych kosztów będzie również zmieniać się z jednego kraju do drugiego.

Możliwości kariery dostępne dla absolwentów programu obejmują stanowiska administratora w szpitalach do dużych korporacji, menedżerów i konsultantów, klinicznych stanowiska zarządzania zasobami ludzkimi, ekonomii, międzynarodowe stosunki gospodarcze i wiele innych obszarów świata biznesu.

W celu uzyskania dostępu do tych możliwości biznesowych, musisz wybrać odpowiedni program. Z naszej obszernej bazy danych, będziesz miał dostęp do opisów programów oferowanych przez uniwersytety na całym świecie. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.