Keystone logo

15 Studia magisterskie Programy w Zrównoważona turystyka 2024

Filtry

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Turystyka i hotelarstwo
 • Turystyka
 • Zrównoważona turystyka
Kierunki studiów
 • Turystyka i hotelarstwo (15)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Studia magisterskie Programy w Zrównoważona turystyka

  Program studiów magisterskich określa umiejętności, które uczniowie zdobyli podczas studiów licencjackich. Studenci stają się ekspertami w swoich dziedzinach i otwierają drzwi do bardziej lukratywnych perspektyw kariery.

  Co to jest Master in Sustainable Tourism? Jak sama nazwa wskazuje, studium zrównoważonej turystyki patrzy na przecięcie między environmentalism i branży turystycznej. Studenci mogą studiować zarządzanie przedsiębiorstwem, gościnność i zrównoważony rozwój, aby opracować sposoby wprowadzania innowacji. Niektórzy uczniowie mogą wymagać ukończenia pracy magisterskiej, aby ukończyć program. Studenci często mogą skupić swoje studia na ekonomice turystyki, zarządzaniu strategicznym, marketingu lub więcej. Studenci studiujący w pełnym wymiarze godzin mogą potrzebować od jednego do dwóch lat na zdobycie tytułu Master in Sustainable Tourism, w zależności od programu.

  Studenci, którzy ukończyli studia magisterskie z zakresu zrównoważonej turystyki, zazwyczaj zdobyli umiejętności zarządzania biznesem, które wiele firm cenią. Ponadto pracodawcy mogą szukać tych absolwentów ze względu na ich umiejętności krytycznego myślenia i rozumienia dużych sił rynkowych.

  Niektóre Master in Sustainable Tourism może kosztować więcej niż inne. Ważne jest, aby studenci sprawdzali na uniwersytetach, ile kosztują ich poszczególne programy. Powinni zapytać o koszt za godzinę kredytową, liczbę godzin kredytowych, których mogą potrzebować, a także o różnicę w kosztach dla studentów lokalnych i zagranicznych.

  Po ukończeniu studiów magisterskich z zakresu zrównoważonej turystyki, ludzie mogą mieć wiele możliwości kariery. Niektórzy absolwenci stają się dyrektorami turystyki, którzy nadzorują działalność hoteli, kurortów i innych miejsc turystycznych. Inni kontynuują pracę dla firm turystycznych, takich jak linie wycieczkowe. Konsultanci i doradcy pracują nad tym, aby ich firma była bardziej ekologiczna, nie rezygnując z jakości. Niektórzy z tych specjalistów pracują na poziomie dyrektorskim w firmach skoncentrowanych na turystyce i zarządzają całymi zespołami kolegów profesjonalistów.

  Tak jak turystyka może Cię zabrać wszędzie, studenci mogą zdobyć tytuł Magistra Zrównoważonej Turystyki z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Studenci preferujący tradycyjne klasy mogą wybierać między lokalnymi, regionalnymi i międzynarodowymi uniwersytetami. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.