Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Studia magisterskie w Harare, Zimbabwe 2023

1 Studia magisterskie Programy w Harare, Zimbabwe 2023

Przegląd

Harare jest stolicą i największym z Zimbabwe. Miasto jest nowoczesne dzieło zbudowane na handlu tytoniem, kukurydza, bawełna, owoce, i złoto. Miasto jest dziś centrum kultury, które jest domem dla niektórych z kraju najbardziej prestiżowych uniwersytetów.

Istnieje wiele powodów, które mogą Cię zobaczyć odwiedzając Zimbabwe. Z atrakcji turystycznych do wielu historycznych cech i politycznych ustawienia kraju będzie cios umysłu z dala, jak starać się zrozumieć życie w Zimbabwe. Mimo niesławnego sytuacji gospodarczej kraju, ludzie cieszą się niedrogie wyższe wykształcenie i umiejętności nauczane na uniwersytetach tutaj. Jakość umiejętności technicznych jest tu wysoki, jak reguluje instytucję Zimbabwe Inżynierów. Możesz mieć pewność uzyskania jakości szkolenia, jak podczas pobytu w Zimbabwe.

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
Kierunki studiów
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Badania ogólne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów