Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 25 Studia magisterskie w Zdrowie 2023

25 Studia magisterskie Programy w Zdrowie 2023

Przegląd

Po ukończeniu licencjat, uczniowie mogą zapisać się na profesjonalny program Mistrza rozwijać swoje cele zawodowe. Ta ścieżka studiów jest zaprojektowany, aby zaoferować zarówno rygorystyczny edukacji i cenne doświadczenie zawodowe w zakresie wyboru Student 's.

Co to jest Wykształcenie wyższe w badaniach zdrowia? Stopień ten przygotowuje studentów do zawodów w dziedzinie zdrowia. Jako takie, szeroki wybór zajęć jest zwykle objęte programem nauczania, z zajęć na odżywianie i ćwiczenia z fizjologii i zdrowia psychicznego. Razem wzięte, kursy pomóc stworzyć podstawę zrozumienia dla każdego ucznia, które następnie są w stanie zastosować w sytuacjach praktycznych, podczas pracy lub stażu pracy dla różnych organizacji związanych z ochroną zdrowia. Shadowing pracowników służby zdrowia daje studentom szansę odkryć swoją niszę w polu, a nawet sieć dla możliwości rozwoju kariery zawodowej po ukończeniu studiów.

Być może największym zaletą stosowania tego stopnia jest bardzo satysfakcjonujące wpływ na innych "mieszka to sprawia, że ​​to możliwe. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytym przez ten ścieżki studiów, studenci mogą wybrać się na mieć realny wpływ na zdrowie i jakość życia ich klientów lub pacjentów.

Każda szkoła oferuje profesjonalne magistra Nauk o Zdrowiu mają różne koszty związane z wpisu i rejestracji. Bardziej szczegółowe informacje na temat kosztów programu 's można ustalić kontaktując się z biurem rekrutacji.

Wykształcenie wyższe w badaniach zdrowia może służyć jako punkt odbicia do szerokiej gamy różnych karier. Jednym z najbardziej popularnych aplikacji tego stopnia jest kariera higieny pracy. Absolwenci mogą szukać pracy jako konsultanci działów zasobów ludzkich, przyczyniając się do zapewnienia, że ​​przedsiębiorstwa i firmy szukają po dobro swoich pracowników, aby w jak największym stopniu.Studenci mogą również kontynuować pracę jako audytorów ryzyka zdrowotnego w celu zlokalizowania i minimalizują niezdrowych nawyków w miejscu pracy. Absolwenci, którzy zdecydują, że chcą praktykować medycynę może mieć solidne podstawy wiedzy w miejscu do ich kształcenia w szkole medycznej.

Studenci dla którego Wykształcenie wyższe w badaniach zdrowia brzmi jak dobre dopasowanie zachęca się do stosowania. Nasza baza programów może pomóc Ci znaleźć szkołę, która będzie najlepiej dopasować zarówno harmonogram i swoje cele zawodowe. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia zawodowe
 • Zdrowie
Kierunki studiów
 • Studia zawodowe (25)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania