Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 2 Studia magisterskie w Zarządzanie wydarzeniami w modzie 2023

2 Studia magisterskie Programy w Zarządzanie wydarzeniami w modzie 2023

overview

Po ukończeniu college'u, Master 's stopnia jest logicznym krokiem dla wielu studentów, którzy chcą kontynuować naukę i zdobyć cenne doświadczenie i wiedzę w dziedzinie zawodowej. Stopień zwykle trwa kilka lat, aby zakończyć i ustawia absolwentów do pracy w swojej dziedzinie nauki.

Co to jest Mistrz w Fashion Event Management? Ta ścieżka studiów ma na celu kształcenie studentów w wielu umiejętności potrzebnych do planowania i prowadzenia dużych i mody na małą skalę wydarzenia, od zbiórki pieniędzy na pokazy. W celu przygotowania studentów do dynamicznym i wymagającym świecie mody, programy te często podkreślają, umiejętności zarządzania i organizacji. Studenci uczą się, że na nogach i podejmowania skutecznych decyzji w określonych ramach czasowych. Zajęć mogą obejmować lekcje zarządzania mody, planowania strategicznego i brandingu.

Być może największą zaletą, że ten mistrz 's stopień daje studentom jest specyfika przedmiotu.Absolwentów z bardzo konkretnych i praktycznych umiejętności w zakresie zarządzania zdarzeń mody. Dla tych studentów zainteresowanych karierą w tym obszarze, Mistrz w Fashion Event Management jest niezastąpiony.

Każdy kapitan 's studiów ma inny koszt, w dużej mierze opiera się na szkolne ' lokalizacji i wielkości s. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat przyjęć i rejestracji, opłat, rozważyć skontaktowanie biura rekrutacji każdy program bezpośrednio.

Mistrz w Fashion Event Management jest dość wyjątkowa wśród programów Master 's stopnia w tym, że kładzie się bardzo jasną ścieżkę kariery dla absolwentów. Planowanie i zarządzanie pokazy, gale i zbiórki pieniędzy na cele charytatywne w świecie mody jest najbardziej oczywiste zastosowanie tego stopnia. Jednak absolwenci przeszli umieścić swoje wykształcenie i doświadczenie do innych celów, jak również. Umiejętności zarządzania i komunikacji są bardzo cenne w prawie każdym zawodzie, zwłaszcza w biznesie.W tym sensie, studenci są w żaden sposób ograniczony w swoich możliwości kariery.

Jeśli zarządzanie zdarzeniami moda jest pasją Ciebie i jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej na temat różnych programów dostępnych na całym świecie, nasza przeszukiwania bazy danych jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć swoje badania. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

read_more

filters

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Moda
 • Zarządzanie wydarzeniami w modzie
fields_of_study
 • Moda (2)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format