Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Nauki o środowisku
 • Studia nad wybrzeżem
 • Zarządzanie zasobami morskimi i przybrzeżnymi
Kierunki studiów
 • Nauki o środowisku (28)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

28 Studia magisterskie Programy w Zarządzanie zasobami morskimi i przybrzeżnymi 2024

  Studia magisterskie Programy w Zarządzanie zasobami morskimi i przybrzeżnymi

  Tytuł magistra sprzyja edukacji uczniów, którzy zdobyli tytuł licencjata. Mistrz w przybrzeżnych i gospodarki morskiej oferuje dogłębne badania trwałości, zasobów naturalnych i zarządzania.

  Możesz zapytać, co jest Mistrz w morskich i przybrzeżnych Zarządzania? Jest to interdyscyplinarny, międzynarodowy poziom w dziedzinie zarządzania zasobami. Większość programów podkreślić metody i pomysły z socjologii, ekonomii, ekologii i studiów ekonomicznych. Absolwent posiada wiedzę o cennych i zróżnicowanych zasobów morza i wybrzeża, zrozumieć ich obecny stan, i mają wiedzę i narzędzia do wspierania zrównoważonego gospodarowania zasobami morskimi.

  Istnieje wiele korzyści dla tych, którzy zarabiają na Masters w Wybrzeże i Gospodarki Morskiej. Stopień daje absolwentom możliwość pracy w wielu różnych miejscach na świecie, a oni są w stanie wprowadzić kilka znaczących zmian.Ich praca przyczynia się do poprawy stanu środowiska i uczynić z niego lepszego miejsca dla przyszłych pokoleń, a ich umiejętności zarządzania są korzystne w wielu dziedzinach życia.

  Istnieją programy międzynarodowych na całym świecie w zakresie zarządzania przybrzeżnej i morskiej. Koszty mogą być bardzo różne w zależności od szkoły i czas trwania programu. Badania wielu uniwersytetów i dowiedzieć się bezpośrednio od nich, co byłoby twoje zobowiązania finansowe.

  Tytuł magistra w dziedzinie zarządzania przybrzeżnej i morskiej przygotowuje absolwentów do kariery wysokiego szczebla w różnych obszarach. Są to zatrudnienie w sferach naukowych i technicznych, mediacje i doradztwo w zakresie funkcji kierowniczych i wdrożenia nowych instrumentów w dziedzinie morskiej i nadmorskiej terytorialnej. Absolwenci są również przygotowani na konsultacji stanowiska w energię oceanu, rekultywacji środowiska, zarządzania, zasobów morskich, planowania przestrzennego, pogłębiania i oleju.

  Jest łatwy w użyciu naszą bazę danych w poszukiwaniu idealnego programu zarządzania przybrzeżnej i morskiej do Twoich potrzeb. Zacznij z wykształcenia i od razu zacząć patrząc dziś. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.