Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia administracyjne
 • Zasoby ludzkie
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi
Kierunki studiów
 • Studia administracyjne (228)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

228 Studia magisterskie Programy w Zarządzanie zasobami ludzkimi 2024

  Studia magisterskie Programy w Zarządzanie zasobami ludzkimi

  Tytuł magistra jest uznanym na całym świecie osiągnięciem akademickim, które rozwija umiejętności zdobyte w trakcie studiów licencjackich. Studenci przyjęci na studia magisterskie ukończyli już studia wyższe w zakresie wielu dyscyplin, w tym, ale nie ograniczając się do historii, humanistyki, języka angielskiego, podstawowej matematyki, filozofii, sztuk pięknych, teologii i nauk społecznych.

  Czym jest Master w zarządzaniu zasobami ludzkimi? Ten rygorystyczny program zazwyczaj trwa od jednego do dwóch lat, aby ukończyć i uczy studentów szerokiego zakresu kompetencji związanych z zasobami ludzkimi, które są bardzo pożądane dla firm na całym świecie. Oprócz tego, że oferuje ogólny przegląd otoczenia biznesowego na całym świecie, ten dokładny kurs uczy studentów technik i rozważań personelu, różnych metod stawania się skutecznym liderem, podejmowania ważnych decyzji związanych z zatrudnieniem oraz sposobów zaspokajania potrzeb kadrowych firm. próbuje to zrobić we współczesnym świecie biznesu.

  Studenci, którzy ukończyli program Master in Human Resource Management, są przygotowani do pracy w niezwykle szerokim zakresie konkurencyjnych globalnych firm i często mogą kierować wyższymi wynagrodzeniami niż ich mniej wykształceni konkurenci zawodowi.

  Koszt uzyskania tytułu magistra w zarządzaniu zasobami ludzkimi różni się znacznie w zależności od szkoły i regionu geograficznego, dlatego zaleca się, aby zainteresowani uczniowie kontaktowali się z każdą zainteresowaną szkołą w celu uzyskania odpowiednich informacji o czesnym.

  Wybrani absolwenci programu Master in Human Resource Management są przygotowani na wiele dobrze płatnych pozycji. Wielu z nich szuka pracy jako konsultanci ds. Zasobów ludzkich, menedżerowie, specjaliści i analitycy biznesowi, podczas gdy inni kontynuują pracę jako specjaliści w zakresie relacji pracowniczych lub zarządzania wydajnością, specjaliści ds. Zatrudnienia lub specjaliści od pozyskiwania talentów i menedżerowie.

  Jeśli Mistrzowie w zarządzaniu zasobami ludzkimi brzmią jak coś, o czym chcielibyście usłyszeć, zbadajcie bogate możliwości edukacyjne dostępne na całym świecie, korzystając z obszernej bazy danych Masterstudies. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.