Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 58 Studia magisterskie w Zarządzanie zasobami 2024

58 Studia magisterskie Programy w Zarządzanie zasobami 2024

Przegląd

Gdy uczniowie uzyskają tytuł licencjata, mają możliwość wejścia na rynek pracy lub kontynuowania nauki. Jednym ze sposobów, w jaki mogą kontynuować naukę, jest stopień magistra. Te stopnie pozwalają absolwentom lepiej zrozumieć wybrany temat i ubiegać się o wyższe płatne prace.

Co to jest Master in Resource Management? Ten program studiów uczy studentów do efektywnego zarządzania wykorzystaniem zasobów naturalnych. Studenci mogą brać udział w kursach z zakresu ekonomii, polityki środowiskowej, analizy kosztów i korzyści itp. W ramach tych programów studenci mogą wybrać specjalizację w obszarach takich jak zaopatrzenie w wodę, inżynieria ekologiczna lub ochrona zasobów. Dostępne są intensywne roczne programy i tradycyjne dwuletnie programy, z których studenci mogą wybierać.

Studenci, którzy realizują Master in Resource Management, uczą się umiejętności budżetowania, które można zastosować w wielu różnych obszarach kariery. Ponadto absolwenci rozumieją, jak interpretować złożone dane i prowadzić badania.

Dokładna cena Master in Resource Management zależy od kilku czynników. Po pierwsze, potencjalni studenci powinni wziąć pod uwagę cenę czesnego za zaliczenie, a także liczbę punktów wymaganych do uzyskania dyplomu. Niektóre instytuty mogą pobierać mniej za lokalnych studentów niż osoby z innych obszarów.

Po zdobyciu tytułu Master in Resource Management, absolwenci mogą wybrać ścieżkę kariery zawodowej lub naukowej. Absolwenci, którzy kontynuują badania, mogą pracować na uniwersytecie lub w innej instytucji jako naukowcy i wykładowcy, aby lepiej zrozumieć czynniki środowiskowe, ekonomiczne i inne czynniki wpływające na zarządzanie zasobami. Absolwenci, którzy wybierają ścieżkę zawodową, mogą pracować dla organizacji rządowych lub organizacji non-profit jako menedżerowie ochrony. Menedżerowie ci pomagają opracować programy do prawidłowej dystrybucji zasobów naturalnych.

Uniwersytety na całym świecie oferują stopnie magistra w zarządzaniu zasobami. Przyszli studenci mogą uczyć się na lokalnych uniwersytetach, w innym kraju lub w zaciszu własnego domu za pomocą programów online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Zrównoważony rozwój
  • Badania środowiskowe
  • Zarządzanie zasobami
Kierunki studiów
  • Zrównoważony rozwój (58)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania