Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 9 Studia magisterskie w Zarządzanie zamówieniami 2024

9 Studia magisterskie Programy w Zarządzanie zamówieniami 2024

Przegląd

Ludzie, którzy mają doświadczenie w administracji umowy mogą korzystać z uzyskaniem Master in Management zamówień. W tym programie, studenci zdobywają lepsze zrozumienie natury handlowych, umów międzynarodowych i rządowych. Informacje zawarte w klasie daje studentom podstawy do zrozumienia federalnych procedur zamówień publicznych.

&nbsp

Co to jest Magister zarządzania zamówień? Zarządzanie zakupami jest szeroka dziedzina badań, a studenci są narażeni na szereg zasad i technik zarządzania. Zajęcia obejmują wszystko, od ram prawnych zamówień do technik analizy kosztów i cen. Studenci zdobyć mistrzostwo ważnych terminologii i pojęć stosowanych w dziedzinie zarządzania zamówień.

&nbsp

W najbliższych latach oczekuje się, że w celu zwiększenia możliwości rozwoju zawodowego dla kierowników administracyjnych i administratorów kontraktowych.Ludzie, którzy nabyli tytuł magistra mogą liczyć na pracę zarobkową. Jeśli ludzie szukają w celu zabezpieczenia stanowiska kierownicze wysokiego szczebla, będą one mądre, aby zakończyć program, gdyż może to zwiększyć możliwości rozwoju kariery zawodowej.

&nbsp

Typowy program zarządzania zamówienia trwa dwa lata. Istnieje wiele szkół, które oferują tego typu stopniu, a koszty będą się różnić od instytucji. Przed zastosowaniem się do programów, studenci powinni badać czesne. To pomoże im podjąć decyzję, który program jest dla nich odpowiedni.

&nbsp

Większość absolwentów znaleźć pracę jako menedżerów usług administracyjnych lub administratorów kontraktowych. Oczywistym jest również, by ludzie mogli stać się częścią zespołu zarządzającego firmy. Program magistra zapewnia studentom doświadczenie w fizycznej dystrybucji i zarządzania. W rezultacie, wielu absolwentów bezpiecznych miejsc pracy w dziedzinie zarządzania łańcuchem dostaw oraz zarządzania magazynem.Ponieważ celem magistra jest tak szeroka, studenci mogą wykorzystać swoje umiejętności do wielu zawodów.

&nbsp

Wiele międzynarodowych szkół oferuje program, a istnieją również możliwości dla studentów, aby ukończyć studia w Internecie. Jeśli jesteś zainteresowany w stosowaniu się do szkoły, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie zamówieniami
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (9)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania