Keystone logo

52 Studia magisterskie Programy w Studia z zarządzania Zarządzanie wydarzeniami 2024

Filtry

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie wydarzeniami
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (52)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Studia magisterskie Programy w Studia z zarządzania Zarządzanie wydarzeniami

  Jak festiwale, imprezy i konferencje na całym świecie nadal rośnie, tak jak i wymagania wobec przedsiębiorstw i społeczności. Pole Event Management dotyczy umiejętności zarządzania projektami do planowania i rozwoju tych wydarzeń zapewniających optymalne efekty dla firm i klientów podobne.

  Co to ​​jest Mistrz w Event Management?

  Event Management jest ważnym strategicznym narzędziem marketingowym dla dzisiejszych przedsiębiorstw. Imprezy promocyjne pomóc poprawić wizerunek firmy oraz budowania relacji z klientami bieżące. Od produktu rozpoczyna się konferencje prasowe wielkich otworów, Event Management specjalistów planu i wykonania imprez, obsługa kompleksowy zakres usług związanych ze zdarzeniem, w tym twórcze, techniczne i logistyczne strategie.

  Jakie są korzyści z uczestnictwie w kursie w Magister zarządzania zdarzeń?

  Mistrz w Event Management przygotowuje studentów do planowania i realizacji imprez, oprócz oferowania edukacji krytycznej w budowaniu marki, marketingu i komunikacji. Ten wielowymiarowy zestaw umiejętności jest kluczem do kwitnącej w zakresie wysoce zmiennym Event Management.

  Ile to kosztuje, aby wziąć udział w kursie na Mistrza w Event Management?

  Koszt Mistrza w Event Management jest porównywalna do innych programów studiów magisterskich i zmienia się w zależności instytucji i lokalizacji.

  Dlaczego Weź kurs online w Mistrza w Event Management?

  Podczas gdy tradycyjne Mistrz programu Event Management może być trudne dla nietradycyjnych studentów, kursy online otwierają nowe możliwości w zakresie wyboru przedmiotów i elastycznego planowania.

  Gdzie na kurs na Mistrza w Event Management?

  Wiele szkół biznesowych oferuje magistra Event Management jako część ich programu nauczania zarządzania. Zazwyczaj stopień licencjata w biznesie, finansach lub pokrewnej dziedzinie jest warunkiem koniecznym do zapisania na Mistrza w programie Event Management.

  Jak zastosować się do Mistrza w Event Management?

  Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.