Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 24 Studia magisterskie w Zarządzanie w hotelarstwie międzynarodowym 2023

24 Studia magisterskie Programy w Zarządzanie w hotelarstwie międzynarodowym 2023

Przegląd

Po zakończeniu programu studiów, takie jak licencjat, wiele osób decyduje się zwiększyć swoją wiedzę w wybranej dziedzinie poprzez realizację magistra. To studia podyplomowe trwa zwykle jeden lub dwa lata, pozostawiając studentom dogłębne zrozumienie tematu.

Czym jest Master in International Hospitality Management? Ten stopień daje absolwentom zrozumienie branży turystycznej i hotelarskiej i jak rozwinął na całym świecie. Studenci uczą się na temat różnych wydarzeń w tej dziedzinie poprzez soczewki międzynarodowej, podczas gdy w tym samym czasie zdobywania wiedzy operacyjnej przedsiębiorstw w tym sektorze. Zwykle na kursy centrowanie wokół technik menedżerskich, takich jak strategia rozwoju, zarządzania projektami, marketingu, działań i zasobów ludzkich. często mają wybór do podjęcia obieralnych związanych z wybranego obszaru w branży, takich jak podróże, przygody rejsów lub kierownictwa hotelu.

Po pomyślnym zakończeniu programu magistra ze szczególnym uwzględnieniem międzynarodowego hotelarstwa, absolwenci często znajdują się w sytuacji konkurencyjnej ze względu na ich umiejętności zdobytych w lidera zespołu, zarządzania projektami i zarządzania. Można je łatwo wprowadzić bezpośrednio do średnio- i stanowiska kierownicze wysokiego szczebla.

Szkoła wybrać na studia, jej położenie geograficzne i czas trwania wszystkich wybranych kursów wpływają na koszt tego stopnia magistra. W związku z tym, należy skontaktować się z biurem szkoły wstępu bezpośrednio uzyskać informacje na temat opłat i opcji pomocy finansowej.

Nie brakuje pracy w branży hotelarskiej, zwłaszcza z Master in International Hospitality Management. Absolwenci zazwyczaj znaleźć się kwalifikują się do wielu stanowisk w przemyśle w krajach na całym świecie.Kierownik hotelu, żywności i napojów kierownik, ośrodek manager, konsultant i badacz, to tylko kilka możliwych dostępnych możliwości zatrudnienia po ukończeniu studiów.

Popularność tego stopnia magistra oznacza, że ​​istnieją możliwości programu na całym świecie, zarówno dużych i małych uczelniach prywatnych uczelniach. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Turystyka i hotelarstwo
  • Hotelarstwo
  • Zarządzanie w hotelarstwie międzynarodowym
Kierunki studiów
  • Turystyka i hotelarstwo (24)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania