Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Turystyka i hotelarstwo
 • Hotelarstwo
 • Zarządzanie usługami gastronomicznymi
Kierunki studiów
 • Turystyka i hotelarstwo (4)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

4 Studia magisterskie Programy w Zarządzanie usługami gastronomicznymi 2024

  Studia magisterskie Programy w Zarządzanie usługami gastronomicznymi

  Po uzyskaniu stopnia licencjata, studenci będą kwalifikowane zapisać się na studia magisterskie, aby kontynuować naukę. Takie postępowanie zapewni im zaawansowanych umiejętności i wiedzy, która pozwala absolwentom wskoczyć do udanej kariery w swojej dziedzinie.

  Czym jest Master in Food Service Management? Poprzez połączenie restauracji i ogólną wiedzę operacji biznesowych wiedzę operacyjną, program zarządzania usługami stopnia żywności przygotowuje studentów do zostania menedżerem lub operator w restauracji. Kurs obejmie marketing, budżetowania, zarządzania zasobami oraz inne wymagane umiejętności biznesowych, a także umiejętności w zakresie zarządzania, takich jak restauracja, komunikacji interpersonalnej, lidera zespołu i wymagań przygotowywania żywności.

  magistra skorzystają studenci przygotowując je dla zaawansowanych stanowiskach, które nie byłyby możliwe w innym przypadku.Wyższe pensje mogą być uzyskane i komunikacyjnych i przywódczych umiejętności nabywane są korzystne we wszystkich aspektach życia i pracy.

  Przed zarejestrować się w programie zarządzania gastronomicznego, należy zbadać koszt kilku programów. Różne szkoły, długości studiów, a nawet kraj badaniu wszyscy wpływać ile to kosztuje, aby ukończyć studiów.

  Najczęstszym kariery można realizować z dyplomem magistra w dziedzinie zarządzania usługami jedzenie jest jako operator restauracji lub zarządcy. Ten kierunek studiów jest szczególnie korzystne, jeśli chcecie stać się przedsiębiorcą i rozpocząć własną jadłodajni, mimo że jest tak samo skuteczny w dążeniu do stanowisk kierowniczych w istniejących restauracjach. Pozycje obejmują dyrektor marketingu, operator, kierownik działu obsługi klienta lub menedżera wyżywieniem. Możliwe jest również, aby kontynuować karierę jako pracownik sanitarnych lub inspektora sanitarnego.

  Zainteresowani staje się liderem i menedżer w restauracji powinny rozważyć, czy zarządzanie usługami jedzenie jest właśnie dla nich. Aby dowiedzieć się więcej, poszukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.